IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 15
Registration date : 08/10/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 13:15

Hania napisał:
... znowu pojawiły się obrażliwe[delikatnie powiedziane]wyzwiska pod adresem pewnych osób[sprawcy wiedzą o co i kogo chodzi]Zmieszanie z błotem dziewczyny ...

To może jaśniej która z osób kogoś obraziła??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
krzychu
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 16
Registration date : 16/12/2006

PisanieTemat: VIKING GDYNIA   Pią Gru 29 2006, 14:28

W naszych szeregach zostało już wszystko wyjaśnione,Nie ma żadnego podziału o którym tutaj próbowaliście napisać.Chcieliśmy zobaczyć czy jesteście skłonni do pojednania,ale jednak co do jednego punktu się nie zgadzacie.

Pozdrawiam VIKING GDYNIA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 14:28

Pogadaj z ghostem i piórem.
Jesteśmy zgodni w 2 kwestiach. Ale co mamy myślec o Was skoro kilka osób zachowuje się jak pajace. Przekaż to ghostowi. Wlepki, filmy o Gruzji, domofon itp. Będzie wiedział o co chodzi.

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Candy_Monis
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 101
Registration date : 22/12/2006

PisanieTemat: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 14:34

I się niezgodzimy
KAGER to KAGER
a VIKING to VIKING
my kibicujemy KAGEROWI a nie VIKINGOWI , Viking to Historia którą szanujemy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
krzychu
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: VIKING GDYNIA   Pią Gru 29 2006, 14:37

Gadałem z Nim,powiedział że nic nie wie w tych kwestiach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 14:40

Jak może nie wiedzieć jak on bral w tym udział (domofon), to chyba oczywiste Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Gru 29 2006, 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 14:42

To możemy podziękowac sobie za współprace. Bo wlepki, wyzywanie poprzez epulsa naszej kibicki, filmy o mnie i reszta debilizmu to wasza sprawa. Sami się do tego nie przyznajecie.
A zresztą, te kilka osób od Was to nie wiele. Nas jest już dużo i z każdym meczem rośniemy w siłe, co pokazał wyjazd do Kołobrzegu. Powodzenia w dalszym pajacowaniu na necie, karwinach i na hali.
Te ostre słowa kieruje do wiadomych osób, które te zachowania prowadzą.
Do reszty szacunek. Gdybyście chociaz przyznali się do błędu. Ale wy uparcie dążycie do głupoty i propagowania debilizmu na waszym forum i poprzez zachowania.

Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 14:43

Cytat :
Gadałem z Nim,powiedział że nic nie wie w tych kwestiach.
Krzychu, ghost to jakieś Twoje bożyszcze, że piszesz słowo "nim" z wielkiej litery? O ile się nie mylę, to taka forma przysługuje głównie Bogu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
krzychu
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 15:01

Jest to szaczunek dla osoby o której pisze.Was też zapisuję z dużej litery.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 15:08

krzychu napisał:
Jest to szaczunek dla osoby o której pisze.Was też zapisuję z dużej litery.
W rozmowie bezpośredniej z wielkich liter pisze się, np.: "Ty", podobnie jak imiona i nazwy własne. Jeżeli przywołujesz czyjeś imię to wtedy piszesz z wielkiej litery. Jeżeli zaś piszesz zaimek osobowy określający jakąś osobę, zapisujesz z małej litery bez względu na szacunek czy też jego brak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 15:09

Hola, hola kolego. Wielką literą piszemy słowa typu "Ty", "Was", Wam" etc. dlatego, że bezpośrednio się do kogoś zwracamy. Czyli: "mówię do Ciebie", ale już "rozmawiamy o nim". Mówiąc o osobie trzeciej tego zwrotu nie używamy. No chyba, że jest to Bóg, albo naprawdę wielki autorytet moralny (a i tak takowemu to przysługuje zasadniczo tylko po śmierci i w wyjątkowych przypadkach). A niestety ghost (pod takim nickiem jest zarejestrowany na forum, stąd mała litera) ani jednym, ani drugim nie jest.
Powrót do góry Go down
krzychu
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 15:22

Dziękuję za udzielenie lekcji polskiego.Na drugi raz napiszę z małej litery.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tankista
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 134
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 16:24

Przed chwilą zobaczyłem film pt. "Domofon" jestem zażenowany poziomem intelektualnym tych osobników.Trzeba być naprawde pier**lnietym zeby jechać do kogos tylko po to żeby nakręcic 20 sekundowy filmik.Chłopaki jakieś towarzystwo sobie znajdzcie (najlepiej dziewczyny one potrafia uspokoic Razz)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 16:37

Krzysiek
... Powodzenia w dalszym pajacowaniu na necie, karwinach i na hali...

A co masz konkretnie na myśli bo nie przypominam sobie abym jak to określiłeś pajacowała ''... na necie, karwinach i na hali...''
Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 16:39

Krzysiek napisał:
Powodzenia w dalszym pajacowaniu na necie, karwinach i na hali.
Do reszty szacunek.

Czytaj uważnie.

Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 16:53

Krzysiek napisał:
Krzysiek napisał:
Powodzenia w dalszym pajacowaniu na necie, karwinach i na hali.
Do reszty szacunek.

Czytaj uważnie.

No to może powiedz tym osobą wprost o co Ci chodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:04

Te osoby wiedzą o wszystkim, chcą niby porozumienia a ciągle plugawią moją i wszystkich kibiców Kagera osobe. I jeszcze głoszą, że film, wlepki to nie ich sprawa i nie mają z tym nic wspólnego. Paranoja. Szukacie chyba ratunku u nas. Tonący łapiący się tratwy. Wkońcu do Was dochodzi, że nic nie znaczycie dla klubu i na hali jeśli chodzi o doping. Ba, nawet szkodzicie.

Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:19

Krzysiek napisał:
Te osoby wiedzą o wszystkim, chcą niby porozumienia a ciągle plugawią moją i wszystkich kibiców Kagera osobe. I jeszcze głoszą, że film, wlepki to nie ich sprawa i nie mają z tym nic wspólnego. Paranoja. Szukacie chyba ratunku u nas. Tonący łapiący się tratwy. Wkońcu do Was dochodzi, że nic nie znaczycie dla klubu i na hali jeśli chodzi o doping. Ba, nawet szkodzicie.

Tak tylko zauważ że Ty (Wy) nie chcecie dojść do porozumienia z nikim !! Kiedy ja wyszłam z propozycją , odpowiedź była jednoznaczna.A nie przypominam sobie żebym kogoś obrażała oprócz Ciebie (z wiadomych przyczyn ale kierując słowa do Ciebie a nie na ogólnym forum). Twoje propozycje były 2 jedna ''krzyczymy Kager ewentualnie raz Viking'' , druga ''krzyczymy tylko Kager'' . Od nas osoby jednak wyszły z troche innym porozumieniem , które mogłoby zadowolic obie strony , ale skoro nie chcecie to już wasz wybór....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:30

Nie chcemy bo nie widzimy możliwości porozumienia z pajacami (ghost) którzy robią o mnie filmy, kleją wlepki i obrażają nas i klub!!!
Wogle czemu Wy chodzicie na mecze drużyny Kager Gdynia?

Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:34

Ależ nie Weronikooo, my nie nie chcemy porozumienia z nikim. My po prostu nie chcemy porozumienia z Wami! Bo tu nie ma o czym rozmawiać. Klub Kibica Kageru Gdynia (w mojej opinii) Was już nie potrzebuje! Zdradziliście w najgorszym momencie, na początku nowego sezonu, a teraz chcecie wrócić z twarzą. Nic z tego.
Powrót do góry Go down
Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:53

Vruk napisał:
Ależ nie Weronikooo, my nie nie chcemy porozumienia z nikim. My po prostu nie chcemy porozumienia z Wami! Bo tu nie ma o czym rozmawiać. Klub Kibica Kageru Gdynia (w mojej opinii) Was już nie potrzebuje! Zdradziliście w najgorszym momencie, na początku nowego sezonu, a teraz chcecie wrócić z twarzą. Nic z tego.

My zdradzilismy???
A niby co?? W tamtym roku jakoś nikomu nie przeszkadzało że kilka osób na meczu krzyczało Viking , teraz wielkie oburzenie że te osoby nie chcą zmian?? W takim razie gdzie były te osoby które teraz tak chętnie krzyczą Kager rok temu i wcześniej?? Dla niektórych tu to proste przychodzimy jesteśmy 2 raz na meczu mamy krzyczeć Kager i jest fajnie , ale jeżeli mi w tamtym roku sam Krzysiek tłumaczył dlaczego krzyczą Viking a nie Kager a teraz nie potrafi dojść do żadnego porozumienia to kto tu co zdradza...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 17:58

A co było mówione w klubie?
Sam osobiście usłyszałem: dlaczego krzyczycie Viking? To działa na szkode klubu.
A powód - "sponsor" jest dosyc wystarczający. Druga sprawa, że klub pod obecną nazwą istnieje 4ty sezon.
Po 3cie krzyczeliśmy Viking, gdy drużyna nazywała się Kager. Wtedy to byłem 1szy raz na meczu. Za czasów Vikinga nie byłem nigdy, tylko zza stron gazet kibicowałem i wiedziałem, że taka drużyna przeniosła się do Gdyni oraz nastepnie zmieniła nazwe.
Po 4te wkońcu zrozumcie, że okrzyk Viking nie pasuje do obecnej sytuacji. Wszędzie tylko mówią o Kagerze a nie o Vikingu. Ta sprawa przez klub kibica była nieraz poruszana w rozmowach. Nie mamy takiej tradycji jak Śląsk czy inne drużyny. Pozatym tam jest inna sytuacja.

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Gru 29 2006, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 18:00

Weronikaaa napisał:
Vruk napisał:

My zdradzilismy???
A niby co?? W tamtym roku jakoś nikomu nie przeszkadzało że kilka osób na meczu krzyczało Viking , teraz wielkie oburzenie że te osoby nie chcą zmian?? W takim razie gdzie były te osoby które teraz tak chętnie krzyczą Kager rok temu i wcześniej?? Dla niektórych tu to proste przychodzimy jesteśmy 2 raz na meczu mamy krzyczeć Kager i jest fajnie , ale jeżeli mi w tamtym roku sam Krzysiek tłumaczył dlaczego krzyczą Viking a nie Kager a teraz nie potrafi dojść do żadnego porozumienia to kto tu co zdradza...?
Ej dobra, uspokuj się. Ten temat był "wałkowany" już na początku roku. Jasna sprawa - nie zmienimy tego i krzyczeć Kager będziemy. Ludzie nie wiedzą co to jest Viking niestety. Więc możesz sobie teraz wypisywać co Ci się żywnie podoba, ale nic to już nie zmieni, bo nie ma sensu, żeby coś zmieniać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 18:02

Krzysiek napisał:
Sam osobiście usłyszałem: dlaczego krzyczycie Viking? To działa na szkode klubu.
A powód - "sponsor" jest dosyc wystarczający. Druga sprawa, że klub pod obecną nazwą istnieje 4ty sezon.
Po 3cie krzyczeliśmy Viking, gdy drużyna nazywała się Kager. Wtedy to byłem 1szy raz na meczu. Za czasów Vikinga nie byłem nigdy, tylko zza stron gazet kibicowałem i wiedziałem, że taka drużyna przeniosła się do Gdyni oraz nastepnie zmieniła nazwe.

Ok , ale jednak krzyczałeś Viking i przedtem z klubu nikt sie nie pytał dlaczego i nie powiedział że to działa na ich szkode ....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   Pią Gru 29 2006, 18:03

Weronikaaa napisał:
Krzysiek napisał:

Ok , ale jednak krzyczałeś Viking i przedtem z klubu nikt sie nie pytał dlaczego i nie powiedział że to działa na ich szkode ....

Po 4te wkońcu zrozumcie, że okrzyk Viking nie pasuje do obecnej sytuacji. Wszędzie tylko mówią o Kagerze a nie o Vikingu. Ta sprawa przez klub kibica była nieraz poruszana w rozmowach. Nie mamy takiej tradycji jak Śląsk czy inne drużyny. Pozatym tam jest inna sytuacja.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.   

Powrót do góry Go down

POROZUMIENIE NA LINI-Kager vs Viking.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next