IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Doping !!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Pon Mar 19 2007, 01:28

Spokojnie Wink To byla tylko propozycja kennego, nie spiewamy tego na meczach Wink ....jeszcze? Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Adam
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 144
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Pon Mar 19 2007, 01:30

To zostało potraktowane jako luźna propozycja i nie będzie śpiewane na meczach naszej drużyny Smile . Mierzymy siły na zamiary. A nawet jakbyśmy chcieli użyć PAO to zrobilibyśmy własne słowa. Witamy przedstawicielkę WKS w naszych progach Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.kagergdynia.fora.pl
Czarna
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female
Liczba postów : 5
Registration date : 26/01/2007

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Pon Mar 19 2007, 22:26

heh sorka, zbulwersowałam się trochę, widząc tekst naszej przyśpiewki na Waszym forum. Wiecie, dobytku klubowego trzeba bronić w każdej sytuacji Wink Pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Wto Mar 20 2007, 00:00

Czarna napisał:
heh sorka, zbulwersowałam się trochę, widząc tekst naszej przyśpiewki na Waszym forum. Wiecie, dobytku klubowego trzeba bronić w każdej sytuacji Wink Pzdr
Tak krzyknąłaś, że się zląkłem. A ja myślałem, że wy tylko wks potraficie krzyczeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Wto Mar 20 2007, 21:29

Przepraszam, że się wtrącam ale to nie kibice PAOK'u tylko Panathinaikos'u.

Wkleje tu jeszcze jedno nagranie tego utworu :
http://www.maxior.pl/?p=index&id=27670&20
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Pią Mar 23 2007, 22:24

Nie napisałam, że krzyczałam, a jedynie zbulwersowałam się - drobna różnica Wink
Szkoda, że postrzegacie nas jedynie przez pryzmat nieśmiertelnego WKS, ale rzeczywiście jest to jeden z nielicznych tekstów, który podłapuje cała hala... Bo morale wśród naszych kibiców troszkę podupadły, na mecze zaczęło przychodzić mnóstwo pikników i lajtowa atmosfera się robi, nie to co kiedyś... no cóż, ciężkie czasy nastały... Crying or Very sad
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zawitacie do Wro i będziecie mieli okazję poznać resztę naszego repertuaru Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: Doping !!!   Sob Mar 24 2007, 12:15

o cholipka my i Wrocław Twisted Evil a mi się podoba to "za Śląsk za WKS idziemy aż po życia kres"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kawosz
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 6
Registration date : 07/02/2007

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Sob Cze 02 2007, 18:55

Czarna napisał:
Nie napisałam, że krzyczałam, a jedynie zbulwersowałam się - drobna różnica Wink
Szkoda, że postrzegacie nas jedynie przez pryzmat nieśmiertelnego WKS, ale rzeczywiście jest to jeden z nielicznych tekstów, który podłapuje cała hala... Bo morale wśród naszych kibiców troszkę podupadły, na mecze zaczęło przychodzić mnóstwo pikników i lajtowa atmosfera się robi, nie to co kiedyś... no cóż, ciężkie czasy nastały... Crying or Very sad
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zawitacie do Wro i będziecie mieli okazję poznać resztę naszego repertuaru Wink
Pozdrawiam

przeca oni oklep dostana od Was Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czarna
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Doping !!!   Pią Cze 08 2007, 22:50

Ależ skąd! Jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni i nikt ich nie będzie bił tylko dlatego, że są z Gdyni. Chociaż nie radziłabym wykrzykiwać pozdrowień dla Arki czy machać ich szalikami na mieście, bo wtedy możecie natrafić na sympatyków piłkarskiego Śląska i może być różnie... Zresztą nawet od fanów basketu też moglibyście oberwać za sympatyzowanie z Arką... Ale to taki "mały" wyjątek Wink Bo generalnie u nas bardzo bezpiecznie jest i za to, że kibicujecie Kagerowi na pewno nic Wam się nie stanie.
Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smoke ksg
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 9
Registration date : 01/04/2007

PisanieTemat: wks pies   Sro Cze 27 2007, 00:33

czarna wez nie udzielaj sie tu na forum.... buda buda buda lancuch pies wroclawska k*** WKS! idz na forum lechii albo wisly bujaj z Gdyni wroclawianko a zobaczymy jak bedzie bezpiecznie jak GORNIK przyjedzie... swieta wojna slaska z Anwilem? ha\! chyba jeszcze mleko pod nosem macie bo nie wiecie co sie dzialo miedzy slaskiem a Gornikiem...i nie wazne czy na hali czy na stadionie....Gornik jest jeden , Gornik jest nasz!!! pozdrowienia dla GDYNII
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Doping !!!   

Powrót do góry Go down

Doping !!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7