IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ghost
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 127
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Wrz 11 2006, 21:23

Pytanie do wszystkich co zaczynają chodzić dopiero jak awnsowaliśmy do ekstraklasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vg.blox.pl
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Wytłumaczenie   Pon Wrz 11 2006, 21:26

Jestem młodzikem prokomu(ale jestem fanem Vikingu) i niemiałem czasu za bardzo:/ więnc myśle że i wtym sezonie niebęnde na zbyt wielu meczach:/ ale zwykle koledzy któży zostali w Gdyni przesyłali mi wyniki smsami więnc bylo naewt ok
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Sro Wrz 13 2006, 17:34

A ja chodziłem. Cool
Pozdro dla chłopaków (i nie tylko) spod kosza!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Sro Wrz 20 2006, 21:51

bardzo dobry temat i myślę że warto się wypowiedzieć

nie będę ściemniał itp, po prostu powiem szczerze, że nie bardzo miałem ochotę chocić mi się na I ligę, co nie znaczy, że nie śledziłem regularnie wyników. (oczywiście bywałem na meczach ale nie siadałem po koszem...). Rozpisywać sie nie będe bo to nie ma sensu.

Powiem tylko, że licze, że u siebie zaliczymy kilka dobrych opraw i pojawimy się na wyjazdach nie tylko w sopocie.

I tutaj mała prośba do tych wierniejszych kibiców VIKINGA. Nie patrzcie krzywo na "nowych". Wielkie brawa dla Was, że chodziliście na I ligę, i za to co robicie dla tej drużyny. Za to Was bardzo cienię. Mam nadzieje, ża każdego, który będzie chciał pomóc w oprawie i dopingku przyjmiicie z szerokimi ramionami!

Pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blazej_AGD
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 46
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Sro Wrz 20 2006, 22:09

oczywiscie beda mogli siadac z nami !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Sob Paź 14 2006, 13:17

Ja nie chodziłem na Kager wcześniej z kilku prostych przyczyn:
a) nie miałem czasu
b) mimo wszystko wolałem iść na utytułowany Prokom, Lotos bądź reprezentację
c) niewiele słyszałem o naszej gdyńskiej drużynie

Brawa dla wiernych kibiców, którzy są z Kagerem od dłuższego czasu! Teraz na szczęście będzie nas więcej Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Wto Paź 17 2006, 23:03

Blazej_AGD napisał:
oczywiscie beda mogli siadac z nami !
Och, łaskawcze ! ( Nie, żebym nie chodził Wink )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gumisieq
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Paź 23 2006, 18:49

Jestem mlodzikiem Prokomu treflgdynia zbytnio nie mialem czasu bo mialem test kompenencji dla 6 klasisty ale teraz jestem na kazdym meczu i dopinguje VIKING z calych sil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Paź 23 2006, 18:51

Gumisieq napisał:
Jestem mlodzikiem Prokomu treflgdynia zbytnio nie mialem czasu bo mialem test kompenencji dla 6 klasisty ale teraz jestem na kazdym meczu i dopinguje VIKING z calych sil

ja dopinguje druzyne KAGER GDYNIA, to na te same mecze chodzimy??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze   Nie Lis 12 2006, 17:34

Podobnie jak kolega Vruk i my chodziliśmy na PTS [mieliśmy bilety za fryko,no i ten doping aż chce się żyć] Szacunek dla wiernych kibiców.Myślę żę to też wina promocji kosza w Gdyni,na Lotos nawet ragby są plakaty w autobusach,kolejce a o Kagerze ludziska nie wiedzą[oprócz wiernych bez urazy] Będzie promocja to nawet jek ktoś pójdzie 1 raz z ciekawości to jest szansa że mu się spodoba i będzie wiernym kibicem.Hala w budowie to i kibice będą potrzebni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The God nr 12
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 96
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Lis 13 2006, 00:36

A bo nie grali kiedys w Rumii ? NIe wiedzialem nawet, ze jest druzyna w Gdynii, ale jak tylko na E-baskecie pojawila sie wiadomsoc, ze awansowali do extraklasy to z miejsca zadeklarowalem chodzenie ...
Zaluje, ze przestali sie nazywac Viking brakuje mi nazw w polskiej lidze, taka ladna oprawa by mogla byc... Zrobic jakies fajne tarcze czy cos Ogolnei Viking by sie ladnie promowalo Koszulki z jakims ladnym emblematem itp Moze dogadac sie z hala i jakams muze kojarzaca sie z wojownikami ... Coz ale umiera powolna smiercia coz zrobic :> Sponsor sie pewnie nie zgodzi na wtracenie nazwy :> A miloby bylo bysmy byli ewenementem w DBE :> ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 41
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Lis 13 2006, 00:43

I ten argument mógłby zarząd przekonać... Ale niestety niektórym już nie zależy... Sad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.orletareda.fora.pl
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   Pon Lis 13 2006, 13:13

The God nr 12 napisał:

Zaluje, ze przestali sie nazywac Viking brakuje mi nazw w polskiej lidze, taka ladna oprawa by mogla byc... Zrobic jakies fajne tarcze czy cos Ogolnei Viking by sie ladnie promowalo Koszulki z jakims ladnym emblematem itp Moze dogadac sie z hala i jakams muze kojarzaca sie z wojownikami ... Coz ale umiera powolna smiercia coz zrobic :> Sponsor sie pewnie nie zgodzi na wtracenie nazwy :> A miloby bylo bysmy byli ewenementem w DBE :> ...

Znicz Jarosław, Polonia Warszawa Smile
Nie mają nazw sponsora w tytule.
Ale za póżno jest, aby na siłe wciskać Viking w nazwe.Od 3 lat drużyna nazywa się Kager i tak to funkcjonuje.
Ważne, że kibice pamiętają o początkach drużyny, która nazywała się inaczej niż obecnie. Viking w pamięci...

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?   

Powrót do góry Go down

Dlaczego nie chodziłeś na mecze w 1 lidze?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1