IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Nowy prezes?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 01:03

ostatnio z zainteresowaniem śledze posty w temacie "prezes" na nowym forum. postanowiłem na tym forum - które w moim uznaniu zostanie zawsze pierwszym i jedynym - wypowiedzieć się na temat zainstniałej sytuacji.

większość z Was uważa, że potrzeba nowego prezesa i osób, które poprowadzą Klub Kibica. Może i macie racje, jednak ja uważam inaczej.

Po pierwsze - ilu z Was zainteresowało się Kagerem i kibicowaniem Kagerowi dzięki Krzyśkowi, chłopakowi, który z drużyną jest od pierwszej, powtarzam pierwszej lig? Dzięki komu pojechaliście na pierwszy wyjazd, dzięki komu macie bilety po 8 zł ? Nie będe wymieniał wszystkiego co Kenny zrobił dla nas bo bym wymieniał godzinami.

Prawda jest taka, że to Krzysiek jest symbolem Klubu Kibica Kager Gdynia i ja nie wyobrażam sobie, aby mógł prowadzić to ktoś inny niż on! Kenny jest rozpoznawalny, ma dobre układy i wkłada w KK całe swoje serce!

Wiadomo - popełnił nie jeden błąd, jak chociażby ten w Koszalinie, ale czy to pozwala Wam najeższać na chłopaka i rozmawiać za jego plecami na temat Klubu Kibica, którego Kenny jest pomysłodawcą, założycielem i w dalszym ciągu kierownikiem? Jakim prawem osoby, które na Kager chodzą od 5 meczy mają decydować o przyszłości Klubu Kibica?

Możecie mówić co chcecie - ja jutro przyjde na spotkanie i oddam głos na Krzyśka! Potrzeba nam osób do pomocy, a nie nowego prezesa i Bóg wie kogo.

Pozdrawiam wszystkich, Jutro jedziemy z Polpakiem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male
Liczba postów : 513
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 01:23

Jesli wszystkie zaslugi przykleic Krzyskowi to tak to bedzie wygladac Exclamation Niestety nie z wszystkim co napisales sie zgodze Exclamation Po pierwsze nikt nic nie robi za plecami. Po drugie nikt nie zaprzecza temu, ze krzysiek zrobil bardzo wiele. Jesli piszesz o pierwszym wyjezdzie to bardzo sie mylisz poniewaz Krzysiek tego wszystkiego nie zapoczatkowal ale to nie wazne. Piszesz o prowadzeniu KK oki to popatrz na to z innej perspektywy-w ostatnim czasie klub obiecywal Krzyskowi wiele np dofinansowanie do flagi. On obstawal przy zdaniu klubu a my chcielismy od razu robic swoja i co z tego wyszlo? teraz to ja nie bede wymieniac co bylo zle a co dobre bo nie o to w tym chodzi lecz o fakt, ze potrzebne sa zmiany a Krzysiek ich nie zrobi. Byl dobry na poczatek lecz teraz to wszystko go przeroslo. Masz pawo glosowac na Krzyska bo jest demokracja. My glosujemy na kogos kto bardziej sie nadaje Exclamation
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 01:44

Moim zdaniem nowy prezes nie jest potrzebny - a już na pewno nie w trakcie sezonu. Chcecie Krzyśka wywieźć na taczkach, Wasza wola - ale dajcie mu chociaż możliwość doprowadzenia pierwszego sezonu do końca. No i kto by mógł wziąć udział w tym demokratycznym głosowaniu? Tylko członkowie KK? Bo ja nie jestem członkiem Klubu Kibica tak zasadniczo.
No i czemu ta dyskusja nie toczy się na forum Kagera Gdynia, tylko zakulisowo? Nie wiem czemu, ale to mnie trochę zniesmacza. Chyba tę odrobinę szacunku jesteście Krzyśkowi winni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
GLOBI
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 52
Registration date : 09/01/2007

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 01:57

A czy ty znasz Krzyska czy tylko wydaje ci sie ze on jest FAJNY. Zapraszam na integracje jutro przed meczem w olimpie tam naprawde pogadamy !!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
GLOBI
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 01:59

I bez urazy mi juz przeszlo po Koszalinie . Teraz czas dzialac by wszystko szlo do przodu a nie stalo przez miesiace i oby do konca sezonu!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 02:01

to co dzieje sie na tym forum zniesmacza. Cztery razy byl temat z linkiem do nowego forum lecz nasz kochany dyktator to wyciol. Tezraz zostaje zaprosic wszystkich zainteresowanych do Hotelu OLIMP na godzine 16 30 i wiziecie udzialu w dyskusji.

dla zainteresowanych to jest adres http://www.fora.pl/ jesli go wczesniej nie wytna Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 02:15

Niestety chyba złapałem grypę i jutro najpewniej mnie nie będzie na meczu. Więc i tym bardziej nie będę brał udziału w "obalaniu" Krzyśka w Olimpie.
Jak Krzysiek usuwał linki zamieszczane przez Vikingów to było dobrze, a jak usuwa Wasze linki, to jest nagle źle? Założyliście konkurencyjne forum do oficialnego i się dziwicie, że Krzysiek z radości nie skacze i nie klaszcze uszami.
I nie wiem co Globi uważasz przez "pójście do przodu". Ja uważam, że KK ewoluuje w dobrym kierunku, szczególnie że w obecnym kształcie istnieje pół roku dopiero. I to trochę za krótki czas, żeby wyciągać wnioski.
A to co proponujecie na forum - podział zadań - będzie niewypałem. Wszystko ulegnie zamgleniu i tym samym kk zamiast ruszyć, stanie w miejscu.
Powrót do góry Go down
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 02:24

Vruk napisał:
Niestety chyba złapałem grypę i jutro najpewniej mnie nie będzie na meczu. Więc i tym bardziej nie będę brał udziału w "obalaniu" Krzyśka w Olimpie.
Jak Krzysiek usuwał linki zamieszczane przez Vikingów to było dobrze, a jak usuwa Wasze linki, to jest nagle źle? Założyliście konkurencyjne forum do oficialnego i się dziwicie, że Krzysiek z radości nie skacze i nie klaszcze uszami.
I nie wiem co Globi uważasz przez "pójście do przodu". Ja uważam, że KK ewoluuje w dobrym kierunku, szczególnie że w obecnym kształcie istnieje pół roku dopiero. I to trochę za krótki czas, żeby wyciągać wnioski.
A to co proponujecie na forum - podział zadań - będzie niewypałem. Wszystko ulegnie zamgleniu i tym samym kk zamiast ruszyć, stanie w miejscu.

moim zdanie caly czas stoimy w miejscu Exclamation i nic sie nie rusza Exclamation a co do podzialu zadan tego wymaga statut.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
GLOBI
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 02:30

I tu sie mylisz bo podził na mniejsze role usprawni nas jako grupe i pozwoli na lepsze jej zintegrowanie. Nie widze potrzeby by wszystko robił jeden człowiek. Musimy spotyka sie i działać nie tylko w dniu meczu bo my mamy być KK nie piknikami. A i ty masz racje nie jesteś w KK a piszesz tu takie dyrdymały ze mnie sie ziewać chce. Zacznij dzialać np. zapisz sie do KK to już krok do przodu !!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 02:35

Istniejemy tylko pół roku - przypominam. Organizujemy się ciągle, ale rozpoczęły się wyjazdy, zebraliśmy na sektorówkę, mamy bębny i flagi. Ile nowych osób zostało wciągniętych do kibicowania? Przecież pamiętam, ile osób było na trybunie kk, kiedy tylko Vikingowcy przenieśli się na balkon - teraz ta liczba kilkakrotnie się zwiększyła. Jesteśmy jako kk chwaleni za prężność i aktywność, więc niemożna powiedzieć, że nic się nie dzieje. Jaka w tym zasługa Krzysia? Sądze, że wielka.

Globi - nie jestem w KK, zapisywać się nie zamierzałem i nie zamierzam - nigdy tego nie ukrywałem. I jakoś Krzyśkowi to nie przeszkadzało - czy się ze sobą w dyskusji zgadzaliśmy, czy też nie. Ale widzę, że wstępujesz już w rolę przywódcy i dyrdymał od niezrzeszonego słuchać Ci się nie chce. Nie ma co, Klub Kibica pójdzie naprzód.
Powrót do góry Go down
sancto
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 46
Registration date : 21/02/2007

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 10:55

A ja powiem tyle Krzysiek od początku zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To dzięki niemu zacząłem kibicować KAGEROWI. Wiec dalej bede obstawiał przy tym, żeby Krzyśka odciążyć w kilku sprawach, ale pozostawić mu funkcje, która pełni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.foto-kagergdynia.w8w.pl
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 12:24

Mówienie, że Klub Kibica się nie rozwija i nie idzie do przodu nie ma sensu. Zobaczcie ile osob było na pierwszym meczu, a ile np. na Anwilu? ile osób pojechało do Grudziądza, a ile do Starogardu?

Z flagą macie racje. Tutaj troche Kenny przyspał, ale generalnie nikt mu w tym nie pomógł. Niby wszyscy dzwonili, dowiadywali się, ale żadnych konkretów nie bylo. i może zamiast szukać nowego prezesa to po prostu wybrać dzis osobę odpowiedziąlną za flage.

i kawałek mojej rozmowy z Kennym wczoraj:

21:27:38 Krzysiek KG (GG# 2451580)
Kager to po prostu moje zycie
21:27:52 Krzysiek KG (GG# 2451580)
i nie wyobrazam sobie aby mi nie pozwolili nic robic

Zostawmy go na razie. I zamiast go krytykować i odsuwać po prostu trzeba mu pomóc w kilku sprawach. Zresztą dziś wszystko roztrzygnie głosowanie. Ja osobiście jestem za wybraniem ludzi do pomocy - bo prezesa mamy dobrego i zdania w tej kwesti nie zmienie.

W Olimpie będe koło godz. 17.00. DO zobaczenia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrula74
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 201
Registration date : 02/12/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 12:44

Trudno mi w tym wszystkim się połapać. Krzyśka lubię za to że jest pasjonatem, oddaje wszystko drużynie i dlatego go wybraliśmy. Na początku było śmiesznie jak przychodziliśmy teraz jest już poważnie. I jest afera.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
belf
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 209
Registration date : 01/11/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:15

Umówiliśmy się na dziś nie tylko aby rozmawiać o nowym prezesie.
ale przede wszystkim o przyszłości KK.
A więc o trochę większej liczbie spraw.
Kenny zrobił wiele abyśmy istnieli i pewnie wiele jeszcze zrobi, ale nie ukrywajmy ze się w tym wszystkim trochę gubi.
Chodzi o to żeby wybrać grupę ludzi która to wszystko pociągnie
I Krzysiek może w tej grupie też być, nikt tego nie neguje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tankista
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 134
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:22

Według mnie potrzebna jest osóba która pomoże w Krzyśkowi w tych wszystkich sprawach , a nie nowy prezes.Postawcie się na miejscu Krzyśka który mając na głowie szkołe i inne sprawy musi jeszcze biegac i załatwiać rzeczy związane z KK.Według mnie sprawa sektorówki się tak szybko nie rozwziąże jezeli chcemy by klub nam udzielił pomocy finasowej(bo klub naepwno ma inne sprawy na głowie).Nie odrazu Kraków zbudowano więc potrzeba czasu by KK usprawnił i zoptymalizował wszystkie sprawy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrula74
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 201
Registration date : 02/12/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:26

Myślę że Krzysiek POWINIEN w tej grupie być
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:49

Sądze że o przyszłości kk to może rozmawiać pogrążony w stagnacji Prokom, a nie my.
Krzysiek, tak jak już powiedział Tankista, ma na głowie naprawdę wiele rzeczy i problem leży bardziej w tym, że mało kto garnie się mu do pomocy po prostu - a teraz nagle wszyscy są zainteresowani i aktywni, ale żeby go wysiudać z prezesowego fotela jedynie. Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł w to włożyć więcej serca niż Krzysiek. Osoba pracująca natomiast - jak Globi przykładowo - nie będzie miała wcale więcej czasu. A jak ktoś ma dobry pomysł, czy chęć pomocy, to wcale nie musi być specjalnie wyznaczony do tego przez kk.
Rozumiem że spacerek z Karwin mógł kogoś zmęczyć, czy że niektórzy lubią czytać spam, którym nas Wojtek uraczał, ale sądze że to wszystko zaszło już trochę za daleko.
Powrót do góry Go down
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:53

wszystko można załatwić i przedyskutować prezes obojętnie kto zostanie wybrany potrzebuje świty tak jest w statucie prezes+vice+ sekretarz i taki sam zestaw do komisji skrutacyjnej i od tego nie ma ucieczki jeżeli chcemy działać na poważnie.Statut mam opracowany przyniosę dzisiaj każdy może sobie przejrzeć zapoznać się i jeszcze coś zmienić.Jeżeli myślimy o zalegalizowaniu kk to 1 człek sobie nie poradzi choćby się skichał.
kandydat na prezesa musi być operatywny,mieć swoje zdanie umieć je przedstawić i obronić w czasie rozmów np.z zarządem,sponsorem itp. musi budzić szacunek i autorytet wśród rozmówców także w urzędach,skarbówce itp(tego wymaga profesjonalny klub)proszę sobie to przemyśleć i zastanowić nad kandydaturami bo muszą być co najmniej 3 i przedstawić SPOKOJNIE swoje zdanie na zebraniu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
belf
Klub Kibica
Klub Kibica

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 13:59

do Vruka:
o czym ty marudzisz człowieku?? I czego się doszukujesz??
Bo nie rozumiem.
Nikt nikogo nie chce wysiudać, jeśli tylko to widzisz.
Mierzysz ludzi swoją miarą i myslisz że ludziom tylko o władze chodzi
A skoro tak dyskutujesz to rozumiem ze na spotkaniu przed meczem bedziesz??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:18

Moje zdanie:
jeśłi już doszliśmy do wniosku, że formalizujemy KK to wiadomo, że jest potrzebny prezes, v-ce prezes - sekretarz (który będzie skarbnikiem).
Dla mnie w sumie jest nie ważne kto zostanie prezesem, tak naprawde będą potrzebne 3 osoby.

Osoba 1: tj.Osoba która będzie trzymała kontakt z klubem oraz odpowiadająca za zapisy do KK (widze tylko siebie w tej roli, bo do klubu latam bardzo często, wpisuje nowe osoby do KK tak jak ostatnio 3 nowe osoby wpisałem, wiem o co chodzi z ta listą itp) oraz bilety na mecze wyjazdowe, czyli wszystko to co w klubie trzeba załatwiac.
Osoba 2: osoba, która zajmie się sprawami bardziej formalnymi, czyli skarbówka, rozmowa ze sponsorem o ile taka się odbędzie, poszukiwanie sponsorów i cała papierowa robota (załatwianie autokaru między innymi) co mnie odciąży.
Osoba 3: osoba zbierająca składki od członków KK i ogólnie zajmująca się pieniędzmi.

I jeszcze o forum. Nowe forum jest zupełnie nie potrzebne, każdy kto wejdzie na strone Kagera od razu wchodzi na to forum, które funkcjonuje już od długiego czasu, jest tu spora częsc naszej historii Smile
Adam chce admina? Prosze bardzo, niech się pobawi tym forum, odmieni je graficznie i będzie każdy zadowolony. Była taka opcja w trakcie jazdy do Koszalina, ale póżniej zajęliście się narzekaniem, żesmy wrócili inaczej.
Adam dostaniesz tutaj admina i będzie się opiekował szatą graficzną.
Jest tu już tyle tematów i postów, że po prostu nowe forum jest zupełnie nie na miejscu.

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Adam
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 144

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:28

Krótkie sprostowanie - nie domagałem się i nie domagam admina na żadnym forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.kagergdynia.fora.pl
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:31

Sugerowałem się słowami brata_szu w drodze do Koszalina. Dasz Adamowi admina to się pobawi grafiką.

kager_gdynia
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 151
Registration date : 23/09/2006

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:45

Jezeli Krzysiek zostanie zdjety to prosze o wypisanie mnie z listy KK.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
belf
Klub Kibica
Klub Kibica

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:55

to ma być szantaż??
a wogóle skoro ta sprawa cię tak interesuje to przyjdziesz na spotkanie
przed meczem??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   Nie Mar 18 2007, 14:58

belf napisał:
to ma być szantaż??
a wogóle skoro ta sprawa cię tak interesuje to przyjdziesz na spotkanie
przed meczem??

Skończcie już to. Pogadamy dziś przed meczem i od razu mówie, że nikt mnie nie wyrzuci z działalnosci w KK Exclamation Mad
Spokojnie, dla mnie wszystko gra Smile A chodzi o ustalenie kilku osób do pomocy. Jak już napisałem, za kontakty z klubem ja się biore i basta Razz
Reszte się podzieli, załatwianie autokaru, formalności przy rejestrowaniu KK itp. itd.
Jestem za, bo to ciężka robota a na pewno sobie nie dałbym z czyms takim rady, tymbardziej, że skarbówka się mnie jeszcze nie czepia Razz
I nie mam z tym związku Smile

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nowy prezes?   

Powrót do góry Go down

Nowy prezes?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next