IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 41
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 17:08

W tym temacie chciałbym zwrócić uwagę idiotom (tak, nie boję się tego powiedzieć...), którzy próbowali bluzgać w trakcie meczu z Prokomem i nie tylko. Hala to nie boisko piłkarskie. Tutaj musi panować jako taka kultura. Dzięki wam niektórych już na meczu nie zobaczymy, a inne kluby koszykarskie już sobię z tego szydzą. Pomyślcie zanim coś zrobicie.
Jest mi po prostu przykro, a potęguje to fakt ze ww osoby mają się po prostu za kogoś lepszego i próbują "dzielić i rządzić"...
Tyle moich wywodów.
Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.orletareda.fora.pl
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 17:21

Ja to jestem zadowolony, że nas było mało pod koszem, bynajmniej spokojnie i miło było.Nie chce nic sugerowac, ale pewna osoba z balkonu na półfinale 1 ligi pokazała co potrafi...

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 20:02

HEHE jestem ciekaw kto to taki, kto pokazał swoje umijetnosci jeszcze w 1 Lidze:D:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Blazej_AGD
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 46
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 22:04

pewnie lewanowi chodzi o mnie bo my spiewalismy "7" to pedał sialalala a ghost tez to spiewal
pozdro nie dla lewana !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 22:49

No i ma troszke racji bo to nie FOOTBALL tylko BASKETBALL

POZDRO (Dla Lewana też)Very Happy
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Paź 14 2006, 23:18

To ,że koszykówka to nie piłka nożna to wiedzą wszyscy. Ale nie zgadzam się ze zdaniem ,że to niby bluzgnąć czasami (w odpowiedniej sytuacji) nie można na hali. Jak dla mnie to doping zarówno na meczu piłkarskim jak i koszykarskim, siatkarskim powinnien być równy i głośny. Reszta jest milczeniem. Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Paź 15 2006, 13:14

Jestem zwolennikiem dopingu, a nie antydopingu. Kibicujmy naszym, zamiast bluzgać na przeciwników - bardzo prosta zasada. No a dzieciom z ADHD, które przychodzą na mecze żeby sobie pobluzgać, to polecam wycieczkę do pięknego grodu nad Motławą i krzyknięcie na Oruni słów "Arka pany". Miłe przeżycia gwarantowane Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Paź 15 2006, 21:20

No ja też jestem zwolennikiem kulturalnego dopingu, a wiec mobizujemy sie na nastepny mecz, cytuje słynne słowa TOMKA "Zamiast na piwo lub na kawe, wrzuć ultrasom na oprawe" Very Happy a wiec odkladamy reszte z zakupow i przynosimy co uzbieralismy na mecz z TUROWEM, moja propozycja to nowa duża flaga, niech nasi graficy teraz sie zaprezentują i robią projekty Razz:P:P, no i jeszcze 2 beben by sie przydał, ale to juz chyba za duze finanse jak dla nas :p
Powrót do góry Go down
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Paź 15 2006, 22:31

Koszykówka nie jest tak popularna jak piłka nożna więc nie chodzą tam tacy ja na Arke (bez obrazy dla Arkowcow!!! chodzi mi i tych co wchodzą na murawe!!!)

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Lis 17 2006, 20:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Paź 17 2006, 22:59

Iras napisał:
Koszykówka nie jest tak popularna jak piłka nożna więc nie chodzą tam tacy ja na Arke (bez obrazy dla arkowcow!!! chodzi mi i tych co wchodzą na murawe!!!)
Jak chcesz coś napisać o Arce to wiedz, że słowo Arkowców też pisze się z wielkiej litery. A jak juz porównywać piłke i koszykówke, to wszystkie piosenki są ściągnięte z tekstów piosenek piłkarskich Wink Nie żeby źle, ale jak w temacie to pisze Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
piotr_sopot
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 8
Registration date : 22/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Paź 23 2006, 17:06

jaśli chcesz kultury to idz do teatru!! Jak komuś by sie coś nie podobało to niech nie przychodzi.Chciał bym żeby przyszło kiedyś na mecz 50 osób z młyna z Arki to by pokazało co to jest doping
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Paź 23 2006, 19:07

piotr_sopot napisał:
jaśli chcesz kultury to idz do teatru!! Jak komuś by sie coś nie podobało to niech nie przychodzi.Chciał bym żeby przyszło kiedyś na mecz 50 osób z młyna z Arki to by pokazało co to jest doping

nie potrzeba na meczu żadnych Arkowców, poradzimy sobie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Paź 23 2006, 19:12

Żuraw napisał:
piotr_sopot napisał:

nie potrzeba na meczu żadnych Arkowców, poradzimy sobie

Jak Vikingi sie pogodza z tym ze zespol sie nazywa KAGER to napewno sobie poradzimy
Powrót do góry Go down
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Paź 23 2006, 19:22

Są kibice Arki którzy dopingują Kager na meczu Smile
Też kibicuje Arce, ale dopiero gdy ona rozgrywa swój mecz Smile
Tylko nie może byc tak, że ktoś krzyczy Arka Gdynia na meczu koszykówki jak to robili niektórzy z Vikingów...

Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female
Liczba postów : 10
Registration date : 25/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Paź 24 2006, 17:05

na temat przyspiewek sciagnietych ze stadionu Arki to przypominam np " Kager kosza" przez pol meczu z kolezanka slyszalam "ARka gola" dopiero potem doszlysmy do porozumienia ze jednak krzyczycie cos innego, powinniscie wymyslec jakies swoje przyspiewki a nie te co kojaza sie ze stadionem pilkarskim, to tyle w tym temacie. mowie to jako obiektywna osoba kibicujaca Kagerowi - Vikingowi oraz Areczce Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Paź 24 2006, 17:44

Ja nie słyszałem nic o Arce Shocked
Tylko hej Kager kosz...
Jak taka mądra to wymyśl piosenki i melodie której nikt nigdzie nie używa.
Razz Razz Razz

adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Paź 24 2006, 22:47

te piosenki przynajmniej niektorzy umieja Wink a z kolei Broenby tez jest pilkarskie - zreszta co komu to przeszkadza
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 01 2006, 21:48

Krzysiek napisał:
Tylko hej Kager kosz...
Razz Razz Razz

Nie zycze sobie bys w taki sposob sie do mnie odzywal, to jest forum i kazdy ma prawo sie na nim wypowiadac wolny kraj, powiedzialam swoje zdanie i tyle w temacie. a wydaje mi sie ze na mecze tej druzyny chodzilam dluzej od Ciebie i troszke szacuneczku dzieciaczku...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
625
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 36
Registration date : 06/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 01 2006, 22:27

Potwierdzam - Wiewióra chodzi na mecze Kagera, a wcześniej Vikinga Rumia od zawsze - tzn. zdecydowanie wcześniej niż ja, który to zacząłem pod koniec sezonu 2000/01 Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 01 2006, 22:38

wiewiora napisał:
Krzysiek napisał:
Tylko hej Kager kosz...
Razz Razz Razz

Nie zycze sobie bys w taki sposob sie do mnie odzywal, to jest forum i kazdy ma prawo sie na nim wypowiadac wolny kraj, powiedzialam swoje zdanie i tyle w temacie. a wydaje mi sie ze na mecze tej druzyny chodzilam dluzej od Ciebie i troszke szacuneczku dzieciaczku...

Nie widze, abym odezwał się w jakiś niepoprawny sposób Question To po pierwsze.
Po drugie: dlaczego Twój ton wypowiedzi jest taki "ostry" w stosunku do mojej osoby Question
Po trzecie: Na forum obowiązują pewne zasady kultury i Twoje słowo "dzieciaczku" skierowane do mnie przyjmuje jako wyraz mający na celu ośmieszenie mnie. Nie jestem żadnym "dzieciaczkiem" tylko praworządnym i pełnoprawnym obywatelem 4(?) RP.
Po czwarte: Pierwszy mecz Kagera zaliczyłem w sezonie 2002/2003, w czyn kibicowski związałem się w sezonie 2003/2004.
A kibicuje drużynie od można powiedziec początków, za czasów Vikinga Rumia, ale zza stron gazet wtedy. Mój wiek nie pozwalał na wyjście na mecz, więc wtedy mogłem byc dla Ciebie dzieciaczkiem pig
A po piąte: to nie jest forum Arki, że stosujesz jako podpis słowa: "Tylko Arka Gdynia". Nikt tego nie broni Ci oczywiście bo aż takiej dyktatury tu niema Smile Ale sama wypowiadałaś się o nie mieszaniu piłki nożnej z koszykówką. A co Ty robisz Wink

Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 02 2006, 17:34

Krzysiek napisał:
wiewiora napisał:
Krzysiek napisał:
Tylko hej Kager kosz...
Razz Razz Razz

Nie widze, abym odezwał się w jakiś niepoprawny sposób Question To po pierwsze.
Po drugie: dlaczego Twój ton wypowiedzi jest taki "ostry" w stosunku do mojej osoby Question
Po trzecie: Na forum obowiązują pewne zasady kultury i Twoje słowo "dzieciaczku" skierowane do mnie przyjmuje jako wyraz mający na celu ośmieszenie mnie. Nie jestem żadnym "dzieciaczkiem" tylko praworządnym i pełnoprawnym obywatelem 4(?) RP.
Po czwarte: Pierwszy mecz Kagera zaliczyłem w sezonie 2002/2003, w czyn kibicowski związałem się w sezonie 2003/2004.
A kibicuje drużynie od można powiedziec początków, za czasów Vikinga Rumia, ale zza stron gazet wtedy. Mój wiek nie pozwalał na wyjście na mecz, więc wtedy mogłem byc dla Ciebie dzieciaczkiem pig
A po piąte: to nie jest forum Arki, że stosujesz jako podpis słowa: "Tylko Arka Gdynia". Nikt tego nie broni Ci oczywiście bo aż takiej dyktatury tu niema Smile Ale sama wypowiadałaś się o nie mieszaniu piłki nożnej z koszykówką. A co Ty robisz Wink

nie znasz ostrego tonu mojej wypowiedzi, jesli uwazasz ze teraz dla mnie nie jestes dzieciaczkiem to sorki ale i tak jestem troszke starsza od Ciebie, podpis mam taki jaki mi sie podoba, kibicuje Arce i tak bedzie, wiec moj podpis zostanie jesli nie podoba sie to mozesz mnie zbanowac ale po co Ci to?
a pozatym widac "Twoja doroslosc" w watku jak sie klociles o to czy bedziesz tak czy tak spiewac i tyle. wiecej sie tu nie odezwe jedynie poczytam Twoje starania o przypodobanie sie Klubowi.
Widzisz zaczales chodzic na Kagera a ja chodzilam wczesniej na Vikinga nie wspominajac o tym ze jesli pamietasz klub Meduza Gdynia to moj ojciec byl vice prezesem i kierownikiem i tyle, wiec jestem troszeczke mocniej zwiazana z koszykowka niz Ty! a pozatym dyskusja z Toba nie ma sensu! tyle w temacie.
pozdrowionka dla 625 oraz adamoxywie(bo Ciebie z innego forum kojarze) Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 02 2006, 17:43

Nie wiem po co robisz afery. Naskoczyłaś na mnie za mój tekst, abyś sama wymyśliła piosenke z melodią której nikt nigdzie nie używa Suspect
A tu taki foch I love you

The God nr 12
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 96
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Lis 13 2006, 00:55

Nie lubie sie wtracac, ale jesli ktos sie zachowuje tu niepowaznie to raczej nie Krzysiek ... ale to moja taka subiektywna ocena i jakos nie uwazam, ze to ze kibicowalas iles tam lat dluzej uprawnia Cie do takiego tonu w stosunku do innego czlowieka, ale pewnie teraz mnei zbluzgasz Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Lis 14 2006, 16:06

The God nr 12 napisał:
Nie lubie sie wtracac, ale jesli ktos sie zachowuje tu niepowaznie to raczej nie Krzysiek ... ale to moja taka subiektywna ocena i jakos nie uwazam, ze to ze kibicowalas iles tam lat dluzej uprawnia Cie do takiego tonu w stosunku do innego czlowieka, ale pewnie teraz mnei zbluzgasz Smile

ja sie juz tu wypowiedzialam sadz jak chcesz. co do dopingu to ostatnio 50 osob ze Slaska was przekrzyczalo a to o czyms swiadczy. koniec dyskusji!! papa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Lis 14 2006, 16:47

Najlepiej gadac jak Wiewióra i nic nie robic. Nawet tyłka niektórzy nie potrafią podnieśc na ostatnią minute. A o dopingowaniu nie wspomne.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   

Powrót do góry Go down

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next