IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Lis 14 2006, 16:52

Krzysiek napisał:
Najlepiej gadac jak Wiewióra i nic nie robic. Nawet tyłka niektórzy nie potrafią podnieśc na ostatnią minute. A o dopingowaniu nie wspomne.

Świeta racja Krzysiek, ostatnie akcje meczu z Prokomem, jestesmy blisko sensacji, i oczywiscie wszyscy siedza na tyłkach, tylko nielicznie z naszego sektora sie podniesli.
Jak kazdy bedzie mial takie zdanie na ten temat co wiewióra to na meczach bedzie piknik, wszyscy musimy sie wspomóc Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female
Liczba postów : 10
Registration date : 25/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 16 2006, 19:46

Krzysiek napisał:
Najlepiej gadac jak Wiewióra i nic nie robic. Nawet tyłka niektórzy nie potrafią podnieśc na ostatnią minute. A o dopingowaniu nie wspomne.

to znajdz mnie na nastepnym meczu i udowodnij mi ze nie dopinguje, podpowiem na 90% bede siedziala za Bartkiem ktory robi obserwacje... to wtedy pogadamy. ja nie musze stac aby dopingowac druzyne dla ktorej przyszlam na mecz moge rowniez siedzac wydzierac sie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 16 2006, 19:54

Wojtek napisał:
Krzysiek napisał:

Świeta racja Krzysiek, ostatnie akcje meczu z Prokomem, jestesmy blisko sensacji, i oczywiscie wszyscy siedza na tyłkach, tylko nielicznie z naszego sektora sie podniesli.
Jak kazdy bedzie mial takie zdanie na ten temat co wiewióra to na meczach bedzie piknik, wszyscy musimy sie wspomóc Exclamation Exclamation

a jesli wymieniacie moj nick w poscie to bylabym wdzieczna z duzej litery bo troszke szacunku sie nalezy!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 16 2006, 20:11

wiewiora napisał:

a jesli wymieniacie moj nick w poscie to bylabym wdzieczna z duzej litery bo troszke szacunku sie nalezy!!

Jeśli twój nick jest napisany z małej litery to niepluj się, że ktoś pisze to z małej litery!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lis 16 2006, 20:38

Sama nie masz szacunku do swojego nicku a żadasz go do innych Exclamation Exclamation lol! lol!

Piszemy tak jaki masz nick, jak bym napisał z dużej, to bys mnie podała do sądu że podważam twoje dane lol!
Powrót do góry Go down
Vika
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Female

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pią Lis 17 2006, 10:47

powiem tylko tyle ŻENADĄ od Was wieje. dziekuje skonczylam wypowiadanie sie na tym forum, z banda dzieciakow nie bede prowadzila dyskusji. NARA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pią Lis 17 2006, 10:48

PAPA Very Happy Zapraszamy ponownie Very Happy Exclamation Exclamation lol!
Powrót do góry Go down
Tankista
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 134
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Lis 21 2006, 23:08

czy zarząd klub nie sponsoruje klubu kibica??!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arkowiec85
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 9
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 22 2006, 00:35

Jak widać, tylko na piłce można się dobrze bawić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male
Liczba postów : 513
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 22 2006, 01:11

Arkowiec85 napisał:
lol! no tak oczywiscie masz racjie!!! tylko na pilce noznej mozesz sobie pobluzgac, podymic- i to dla ciebie jest dobra zabawa??? stadion piłkarski=brak kultury Razz

tylko KAGER GDYNIA Exclamation Exclamation Exclamation

hej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Lis 22 2006, 15:40

Arkowiec85 napisał:

Zauważyłem, że w każdym twoim poscie piszesz ze coś Ci się nie podoba. Naprawde, nie musisz chodzić na Kager, poradzimy sobie bez Ciebie, a niektóre swoje rady zachowaj dla siebie.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 41
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 01:30

Rozróba kiboli przed meczem koszykówki.
Grupa chuliganów awanturowała się przed meczem pierwszoligowych drużyn koszykówki Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg, który odbył się w sobotę w Stalowej Woli. Policja zatrzymała 34 najbardziej agresywnych. Awantura rozpoczęła się od obrzucania się wyzwiskami, potem przeniosła się na parkiet. Tam rozpoczęła się bójka między kibicami obydwu drużyn. Ponieważ służby porządkowe organizatora nie radziły sobie z awanturnikami, wezwano na pomoc policję. Policjanci przywrócili porządek, używając m.in. pałek. Zatrzymano 34 najbardziej agresywnych chuliganów, w tym jednego nieletniego. Wśród zatrzymanych jest 28 mieszkańców Tarnobrzega i okolic, sześciu pochodzi ze Stalowej Woli. W niedzielę chuliganom postawiono zarzuty. Za udział w bijatyce grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Policja złoży również wnioski o zakaz wstępu na imprezy sportowe.

Źródło: gazeta.pl
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.orletareda.fora.pl
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 02:08

Tomek_Orleta napisał:
Rozróba kiboli przed meczem koszykówki.
Grupa chuliganów awanturowała się przed meczem pierwszoligowych drużyn koszykówki Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg, który odbył się w sobotę w Stalowej Woli. Policja zatrzymała 34 najbardziej agresywnych. Awantura rozpoczęła się od obrzucania się wyzwiskami, potem przeniosła się na parkiet. Tam rozpoczęła się bójka między kibicami obydwu drużyn. Ponieważ służby porządkowe organizatora nie radziły sobie z awanturnikami, wezwano na pomoc policję. Policjanci przywrócili porządek, używając m.in. pałek. Zatrzymano 34 najbardziej agresywnych chuliganów, w tym jednego nieletniego. Wśród zatrzymanych jest 28 mieszkańców Tarnobrzega i okolic, sześciu pochodzi ze Stalowej Woli. W niedzielę chuliganom postawiono zarzuty. Za udział w bijatyce grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Policja złoży również wnioski o zakaz wstępu na imprezy sportowe.

Źródło: gazeta.pl

Moje uzupełnienie:

Szkoda ludzi ,którzy lipę będą mieli i tyle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 12:56

Tępić bydło.

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 13:44

Nie mają tam pewnie porządnej drużyny piłkarskiej, to gdzie indziej muszę się drechy powyżywać. Ciekawe co by było gdyby nie mieli też drużyny koszykarskiej? Zrobiliby burde na turnieju szachowym? Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 18:21

Podałem to tylko jako przykład, że i na koszykówce może się tak dziać.
Jeśli nie macie pojęcia w temacie, nie oceniajcie, i nie wyzywajcie od bydła, czy też niewyżytych drechów. Bo z doświadczenia wiem (tak, wziąłem udział w kilku tego typu sytuacjach ), że w "dymach" udział biorą ludzie różni. Myślę, że jest w tym coś głębszego niż stereotypowe "wyżywanie się".
Pozdrawiam.

P.S.
Ciekawe kiedy przyjdzie czas na siatkówkę Wink
Powrót do góry Go down
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 19:16

Najlepiej nich ludzie pokroju pana T ze wszystkich dyscyplin sportu umówią się na jedną wielką ustawkę.Skorzystamy z tego my prawdziwi kibice bo istnieje reala szansa,że paru z was po takiej imprezie ubędzie[już dzisaj współczuję rodzinom poszkodowanych]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 22:05

Skąd wiesz jacy są ludzie mojego pokroju?
Znasz mnie osobiście?
Widzę, że przytoczeniem tego artykułu wywołałem burzę wypowiedzi w ogóle nie zorientowanych w temacie. Zapomnijcie...

P.S.
Nigdy nie zrozumiecie tego tematu, więc przejdźcie nad tym do porządku dziennego. Po porstu się tym nie przejmujcie, bo nigdy nie słyszałem o przypadku, kiedy osoba która nie chciała mieć styczności " z takim " środowiskiem, ucierpiałaby. Pomyslcie zanim ocenicie.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Gru 06 2006, 23:46

Chcial bym cie zapewnic ze nie tylko ty wiesz cos na temat kibicowaniu druzynie pilkarskiej!!! jak ja jezdzilem na mecze np. do gdanska gdzie jak wiadomo nie lubi sie druzyny gdynskiej to ty jeszcze skakales u mamy w brzuchu z jajka na jajko Razz a jesli chodzi o ucierpienie osoby postronnej to chyba raczej malo w zyciu widziales!!! nie zachowuj sie jak bys zjadl wszystkie rozumy i niewiadomo jaki dorosly bys nie byl. wszystkich pouczasz i wydaje mi sie, ze to ty masz problem ze soba. starasz z siebie zrobic kogos kim narazie nie jestes, swiadczy o tym twoj post w ktorym piszesz, ze moze byc dzieciak ktory mysli jak dorosly czlowiek. to tylko twoje zludzenie. za krotko jeszcze zyjesz.
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 00:47

Od lat wiadomo, że niektórzy muszą nadmiar testosteronu gdzieś rozładowywać. Niektórzy w towarzystwie osobników sobie podobnych śmieją się basem, którego Pavarotti by się nie powstydził (zazwyczaj w późnych godzinach nocnych i szczególnie w dużych osiedlach mieszkaniowych), a niektórzy muszą komuś przyłożyć, bądź sami oberwać Razz Taki aseksualny sado-masochizm Razz Zrozumienie tego zjawiska zaowocowałoby kilkoma niezłymi pracami magisterskimi i conajmniej jedną doktorską z psychologii Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 01:14

Vruk napisał:
Od lat wiadomo, że niektórzy muszą nadmiar testosteronu gdzieś rozładowywać. Niektórzy w towarzystwie osobników sobie podobnych śmieją się basem, którego Pavarotti by się nie powstydził (zazwyczaj w późnych godzinach nocnych i szczególnie w dużych osiedlach mieszkaniowych), a niektórzy muszą komuś przyłożyć, bądź sami oberwać Razz Taki aseksualny sado-masochizm Razz Zrozumienie tego zjawiska zaowocowałoby kilkoma niezłymi pracami magisterskimi i conajmniej jedną doktorską z psychologii Razz

Z ostatnim zdaniem się zgodzę.
A brata_Szu prosze o nie komentowanie moich wypowiedzi bo ani nic nie wnosi, ani nie rozwija tematu, tylko rzuca oszczerstwa pod moim adresem. BOli, że nie możesz prowadzić równorzędnej dyskusji z szesnastolatkiem? Amen ignorancie.

Co do ucierpienia osoby postronnej, to kto guza nie szuka i nie pcha się gdzie go nie chcą, może czuć się bezpieczny. Chyba, że brak mu piatej klepki. Tacy też się rodzą i trzeba się z tym pogodzić.
Powrót do góry Go down
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 10:15

Tomek_Orleta napisał:
...A brata_Szu prosze o nie komentowanie moich wypowiedzi bo ani nic nie wnosi, ani nie rozwija tematu, tylko rzuca oszczerstwa pod moim adresem. BOli, że nie możesz prowadzić równorzędnej dyskusji z szesnastolatkiem? Amen ignorancie.

Jakie osczerstwa??? to sa moje wnioski z twoich wypowiedzi na forum. no i jeszcze jedno- gratuluje w koncu sie z kims zgodziles wiec moja krytyka pod twoim adresem jednak przyniosla efekt lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 15:00

Tomek_Orleta napisał:

Co do ucierpienia osoby postronnej, to kto guza nie szuka i nie pcha się gdzie go nie chcą, może czuć się bezpieczny. Chyba, że brak mu piatej klepki. Tacy też się rodzą i trzeba się z tym pogodzić.

A zeszły sezon - Kotwica - Czarni, przyjechali chuligani ze Słupska i zaczęli "kroić" szaliki bezbronnym, nic nie winnym osobom kibicom Kotwicy. Rodzinom z dzieciakami.

http://www.czarni.eslupsk.pl/forum/viewtopic.php?p=63148&sid=24f5eb7ba4ecf9466d13ba1da24bd3ee

Cytat :
"Wstyd nam przed naszym kochanym miastem oraz całą Polską za zachowanie pseudo kibiców, którzy psuja dobre imię klubu SKK Kotwicy Kołobrzeg, a które mozolnie budowaliśmy naszym zachowaniem i dopingiem na kilku meczach wyjazdowych (Słupsk, Włocławek, Bydgoszcz, Koszalin). Wstyd nam tym bardziej, że dobre imię psuje kilkuosobowa grupa, z którą sami powinniśmy się rozprawić. 99 % kibiców obecnych na Hali Milenium nie utożsamia się z bandą pseudo kibiców, którzy rzucali szklanymi butelkami w swoich zawodników. Nie ważne jest to, że w stronę parkietu poleciały plastikowe butelki z sektora Czarnych. Nieważne, że ochrona nie potrafiła zabezpieczyć odpowiednio meczu i na halę wpuszczała pijanych zwyrodnialców ze szklanymi butelkami. Ważne jest to, że Zarząd SKK Kotwicy Kołobrzeg w trybie pilnym powinien zwołać posiedzenie i po przeglądnięciu taśm z monitoringu wytoczyć procesy sądowe przeciwko bandytom. My kibice koszykarscy żądamy od Zarządu zlikwidowania ulg dla pseudo kibiców, żądamy by ochrona wypełniała swoje obowiązki a nie oglądała mecz.

Przepraszamy żonę Tomasz Mrożka za chuliganów, którzy kierowali do niej wulgarne opinie. Przepraszamy wszystkich zawodników Kotwicy, którzy nie zasłużyli w żaden sposób by uczestniczyć w takich skrajnych, patologicznych sytuacjach.

Przepraszamy kibiców Czarnych Słupsk za skradzione szaliki, wulgaryzmy kierowane w Waszą stronę oraz awantury po meczu. Przepraszamy wszystkich kibiców koszykarskich w Polsce. Prosimy o wyrozumiałość i nie ocenianie wszystkich kibiców kołobrzeskiego basketu jako "bydło". Ci, którzy widzieli w swoim mieście grupę kibiców z Kołobrzegu wiedzą, że z całego serca i w pełnej kulturze kibicowaliśmy swojej drużynie. Staraliśmy się zmienić wizerunek, który tak naprawdę nie my powinniśmy zmieniać, ponieważ jesteśmy prawdziwymi kibicami, a nie chuliganami."

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 17:19

Szu, jełopie, nie umiesz grzecznie to Twoja prywatna sprawa!
Ajk widzisz starałem się być grzeczny, ale w momencie jak czytam wypowiedzi takiego prowokującego palanta jak ty to nerwy mi puszczają... Dalajlamie też by pewnie puściły. Ciesz się, że robisz z iebie idiotę przed swoimi. A teraz w myśl zasady głupszym się ustępuje - żegnam się z Tobą, bo nie jesteś dla mnie godnym partnerem do prowadzenia polemiki.
Pozdrawiam wszystkich innych użytkowników forum. Evil or Very Mad
Co do wypowiedzi krzyśka -> Typowy przykład wnoszenia klimatu piłki nożnej halę. Nie popieram tego, bo to zupełnie dwie inne rzeczy. Niemniej jednak opinię na temat tego wydarzenia możemy wyrobić sobie tylko na podstawie artykułów internetowych, a dla mnie to zbyt mało. Nie zmienia to faktu, że w swojej wypowiedzi kierowałem się własnymi spostrzeżeniami i oczywiście mogłem się mylić. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 17:33

Tomek_Orleta napisał:
Szu, jełopie, nie umiesz grzecznie to Twoja prywatna sprawa!
Ajk widzisz starałem się być grzeczny, ale w momencie jak czytam wypowiedzi takiego prowokującego palanta jak ty to nerwy mi puszczają... Dalajlamie też by pewnie puściły. Ciesz się, że robisz z iebie idiotę przed swoimi. A teraz w myśl zasady głupszym się ustępuje - żegnam się z Tobą, bo nie jesteś dla mnie godnym partnerem do prowadzenia polemiki
Mysle, ze tym razem troszke przesadziles no i raczej nie zostawie tego bez echa. Ja cie nie wyzywalem! To juz przesada. Taki smark jak Ty nie bedzie mi skakal !!! Do zobaczenia Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   

Powrót do góry Go down

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next