IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 17:56

Bracie Szu uważaj bo bedą Ci grozić ze ci na****ą, tak jak mi grożono!!

Tomek jak nie potrafisz sie z nikim z tego Forum dogadać to po co wogole sie udzielasz lol! lol! Jak Ci nie odpowiadamy to po prostu daj sobie spokoj Exclamation Exclamation

Pozdro Exclamation
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
brat_szu
ochroniarz
ochroniarz

Male
Liczba postów : 513
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 18:05

NIE MARTW SIE WOJTKU Smile dam sobie rade. Do ulomkow nie naleze a jesli chodzi o tego calego Tomka to w zeszlym tygodniu juz nam obiecywal, ze pisac na forum kagera nie bedzie. niestety nic z tego nie wyszlo Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 18:23

Tomku czytałam forum Czarnych i chyba ty też, nie sprawdziła się Twoja teoria,że kto się niepotrzebnie nie pcha nie ucierpi.Akurat w tym przypadku ucierpiała reputacja całego klubu przez paru palantów a Ci ,którym pocięto szaliki zachwyceni napewno nie byli.
Dla zgody przepraszam za moją wypowiedż"ludzie pokroju pana T" ale z tego co czytałam [nawet pewne określenie mnie rozśmieszyło] to Ty też dla formalności masz kogo przeprosić.W końcu Swięta bliziutko i czas pojednania powinien nastąpić chociażby na forum
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Gru 07 2006, 18:42

Dziękujemy Tomkowi za udział na tym forum.

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
ghost
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 127
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Gru 12 2006, 17:07

Ciekawe z jakiego to powodu Tomek pożegnał się z forum...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vg.blox.pl
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Gru 12 2006, 17:10

ghost napisał:
Ciekawe z jakiego to powodu Tomek pożegnał się z forum...
Można powiedzieć, że dawne bany zniknęły. Zobaczymy jednak jak będziesz się spisywał. Bo z Waszej grupy to tylko W. pisał na poziomie bez obrażania innych użytkowników.

ghost
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 127

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Gru 12 2006, 17:11

Będę się zachowywał tak jak mi się będzie podobało i nikt mi nie będzie mówił co mam pisac.

Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Gru 12 2006, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vg.blox.pl
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Gru 12 2006, 17:12

ghost napisał:
Będę się zachowywał tak jak mi się będzie podobało i nikt mi nie będzie mówił co mam pisac.
Jest regulamin, którego należy przestrzegać. Przy jedzeniu obiadu chuba nie stoisz na krześle.

Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Gru 17 2006, 00:37

Co sądzicie o zdarzeniach podczas pucharu ULEB. Czy koszykówka zmienia sie piłke nożną???

To link do wiadomości : http://www.e-basket.pl/News__Sankcje_nalozone_na_Crvene_Zvezde__36015

Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Gru 17 2006, 18:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Gru 17 2006, 16:19

Iras napisał:
Co sądzicie o zdarzeniach podczas pucharu ULEB. Czy koszykówka zmienia sie piłke nożnom???

To link do wiadomości : http://www.e-basket.pl/News__Sankcje_nalozone_na_Crvene_Zvezde__36015

Nożną jak już.Wink
Zajebista serbska ekipa ma okazje spotkać się z bardzo dobrą grecką - wszystko było do przewidzenia.
Zresztą wiadomo jaką mentalnośc mają kibice bałkańscy. Awantura naprawdę konkretna. Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Gru 17 2006, 18:51

W takim krótkim czasie tak dużo! http://video.google.pl/videoplay?docid=6340183342668645660&q=nuggets+knicks

Bujka zawodników dwóch drużyn NBA New York Knicks - Denver Nuggets ! Warte obejżenia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kager_gdynia
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 151
Registration date : 23/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Gru 19 2006, 18:03

1 sytuacja.Nie wiem czy wiesz ale kibice Greccy to typowp piłkarscy klubowi kibice , tak jakby Arka dopingowała Kagera więc nie wiem czy pasuje to do tematu.
2.sytuacja.Agresja rodzi agresje - tyle!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
balance999
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 2
Registration date : 03/02/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lut 22 2007, 17:47

Najsmieszniejsze jest to ze mowice na siebie PARWDZIWI KIBICE a kibicowac sie dopiero uczycie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lut 22 2007, 18:22

balance999 napisał:
Najsmieszniejsze jest to ze mowice na siebie PARWDZIWI KIBICE a kibicowac sie dopiero uczycie...
Fajny jesteś...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Lut 22 2007, 18:23

balance999 napisał:

Nasz boss Very Happy
Zostan naszym teacherem Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
mixer
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 1
Registration date : 04/02/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 02:03

nie zrozumielismy sie, sora Wszytkim!

Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Lut 26 2007, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 03:09

mixer napisał:
Witam Wszystkich ! Zastanawia mnie jeden fakt, skoro ubieracie „barwy” klubowe, posiadacie flagi, i w ogóle w waszych przyśpiewkach, gadżetach itp. jest tyle fanatyzmu! To jak zareagujecie gdy ktoś będzie chciał zdobyć wasze barwy? Czekam na odpowiedź Kibiców (jeśli oczywiście tacy są)
Jeśli tak bardzo Cię to nurtuję to spróbuj i wtedy się zobaczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
muflon
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 97
Registration date : 31/12/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 11:13

My fanatyczni nie żartuj na dobra może trochę Very Happy prawda Adam Question My jesteśmy grzeczni jak baranki Laughing

".... Czekam na odpowiedź Kibiców (jeśli oczywiście tacy są)"
Ty masz jakieś wątpliwości czy jesteśmy prawdziwymi kibicami Question przyjdż i się przekonaj Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 12:03

mixer napisał:
Witam Wszystkich ! Zastanawia mnie jeden fakt, skoro ubieracie „barwy” klubowe, posiadacie flagi, i w ogóle w waszych przyśpiewkach, gadżetach itp. jest tyle fanatyzmu! To jak zareagujecie gdy ktoś będzie chciał zdobyć wasze barwy? Czekam na odpowiedź Kibiców (jeśli oczywiście tacy są)

Kibic z Gdyni będzie chciał zdobyć barwy kibiców z Gdyni?

Kolega mixer jest z Gdyni i chyba jest fanatykiem klubu Arka Gdynia co widać po jego mailu Cool

adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 12:58

Swoją drogą nie przykładam się szczegółnie do zielonego i stanowczo wolę żółto-niebieski, no ale w razie czego to gdyńska drużyna, której kibicuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
muflon
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 97
Registration date : 31/12/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Nie Lut 25 2007, 13:04

Adamoxywie święta racja Twisted Evil
Ja jestem za tą drużyną na której jestem meczu jak na ARCE to jestem za nią całym sercem ,Kagera też będę broniłi i wspierał ile sił ,jedno do drugiego nic nie ma Twisted Evil i to i to Gdynia

Ps.Sorki Krzysiek już skończyłem Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kawosz
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 6
Registration date : 07/02/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Mar 13 2007, 14:03

buhahaha..

bez przeginki,moim zadniem chodzilo o to co byscie zrobili jakby na wasza grupe, piknikow z kagera koczyla grupa Hools jeden z KOS arki.

chociaz raczej zadna Hools grupa nia rzuciłaby sie na pikników,takich jak zaatakowali "hools" arki na pamietnym meczu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Mar 13 2007, 15:20

Kawosz napisał:
buhahaha..

bez przeginki,moim zadniem chodzilo o to co byscie zrobili jakby na wasza grupe, piknikow z kagera koczyla grupa Hools jeden z KOS arki.

chociaz raczej zadna Hools grupa nia rzuciłaby sie na pikników,takich jak zaatakowali "hools" arki na pamietnym meczu

Czarni Słupsk mają zgode z Lechią Gdańsk?
Mają.
Lechia jest największa kosą Arki?
Jest.
Czarni Słupsk w Gdyni dostają po mordach?
Dostają.

Nie widze tutaj niczego nadzwyczaj dziwnego, skandalicznego itd.
Zdjęcie ,które wkleiłem na forum już pokazało jaką ekipą byliście i kto po mordzie dostał. Zresztą ile jeszcze będziecie temat ciągnąć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
chromer
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 13
Registration date : 19/03/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 08:46

na ostatnim meczu ze stala tez kliku kioli z Arki podajze probowalo bluzgac nie mowiac juz o skandowaniu ARKA !!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 12:47

Sądzę, że to był tylko jednorazowy wyskok stadionowych gości Wink Acz, muszę przyznać szczerze, że anaboliki nieźle głos wzmacniają, bo prawie nas przekrzyczeli Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   

Powrót do góry Go down

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next