IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Tankista
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 134
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 15:26

Rzeczywiście gardełka to oni mają wyćwiczone lecz okrzyki Arka nie były potrzebne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
adamoxywie
Klub Kibica
Klub Kibica

Liczba postów : 206
Registration date : 17/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 17:20

chromer napisał:
na ostatnim meczu ze stala tez kliku kioli z Arki podajze probowalo bluzgac nie mowiac juz o skandowaniu ARKA !!!
Co Ty piszesz ? Człowieku ! Jakie bluzganie ? Na mózg Ci padło ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hania
Fanatyk
Fanatyk

Liczba postów : 367
Registration date : 05/11/2006

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 18:29

Żadnych bluzgów nie słyszałam a "sędzia ma wąsa" dostało brawa od kk Kagera Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Damian
Fanatyk
Fanatyk

Male
Liczba postów : 340
Registration date : 23/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 18:36

Fajnie ze wpadliscie i pokibicowaliscie z nami duzy plus!
Chociaz do kitu ze to brzmialo troche jak proba przejecia mlynu
i spiewaliscie niektore piosenki ktorych nikt nie znal,
ale to tam nie wazne bo strasznie sympatycznie bylo a zadnych
bluzg nie bylo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
borek_AG
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 3
Registration date : 28/03/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 18:43

Przeczytałem cały temat. Niestety poziom tematu jest dramatyczny Razz

Sluchajcie, prawda jest taka, ze wiekszosc Waszych piosenek bedzie wzorowana na piłkarskich.

Chwila... mielismy trening dopingu, ale dzien wczesniej był mecz, wiec suchoty z wiara. Dlatego postanowilismy zobaczyc, czemu Ci tam głosno krzycza Very Happy I dla czystej beki przemiescilismy sie na Hale.

Musze przyznac, pierwszy raz byłem na meczu koszykówki. Nigdy mnie to nie interesowało, ale skoro okazja była, cóz. Chcielismy isc na balkon, ale panowie nie chcieli nas przepuscic. Szkoda, bo w tej wnece dzwiek zanikał.

To była jedna z piosenek, jaka Wam zaspiewalismy i zeby nie było, raz Kager, raz Arka. Tak było ze wszystkim. Wszystkie piosenki były z Arki. Na wzor Gdynskiej Arki, poleciał Gdynski Kager. Zabawa była zajebista.

Co do komentów, coponiektorych. Przeczytaj lepiej, co to sa anabole, zanim napiszesz kolejna bzdure Very Happy

Tak sie bawi, tak sie bawi ARECZKA Very Happy

Pozdro dla wytrwałych z "zielonego;/ " młyna.

link do pipi
http://www.youtube.com/watch?v=VVG2a_O8co4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hania
Fanatyk
Fanatyk

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 18:59

Co prawda Muflona (mojego braciszka) nie było ale na 10000% by mu się podobało Very Happy
Było bardzo sympatycznie i kulturalnie wśród nas też są kibice ARKI i wiemy co przeżywacie tym bardziej że dzisiaj poleciał też Górnik Łęczna Sad

ZIELONY MłYN POZDRAWIA KOLEGÓW Z ARKI I love you
SPECJALNE POZDRO DLA PROWADZĄCEGO DOPING MA CHłOPAK GłOS

PS.
niektórymi wypowiedziami nie trzeba się przejmować i już.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 22:00

Borek, na koniec mojego postu nt. anaboli była ikonka z puszczaniem oka - to był żart Smile Wiadomo, że siła głosu to kwestia wyćwiczenia i pewnego zgrania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Damian
Fanatyk
Fanatyk

Male
Liczba postów : 340
Registration date : 23/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 22:10

buehehehe stary co by bylo gdybysmy wpadli tak ubrani na mecz Arki Razz
(szkoda z tymi kolorami ale co tam ;P)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hania
Fanatyk
Fanatyk

PisanieTemat: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Mar 29 2007, 23:45

Uwaga Damian idzie na zielono na Arkę lol! już zbieramy na wieniec Sad
a taki był młody i zdolny no cóż będzie Cię nam brakowało żegnaj DAMIAN
oddane i wierne na zawsze dziewczyny z KK KAGERA GDYNIA I love you I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
borek_AG
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pią Mar 30 2007, 01:17

@ Vruk, po moim równiez była emotka.

Wasze barwy są ekehm. Zielone. Pocieszam sie tylko tym, ze dzieki Opacznosci nie sa biało - zielone. Bo wtedy, to juz cóż. Skoro jest temat o wprowadzaniu klimatów piłkarskich na hale. To moja drobna rada. Nie wiem ilu Was jest w tym młynie, ale mało. Zrobcie sobie trening dopingu, zacznijcie bawic sie z sala. Moje wrazenie po tym meczu jest dosc nieciekawe. Duzo hałasu, jakies trabki i doping... Nie wiem, kto to był, ale ktos nagrywał przeróbke Gdynskiej ARki. JAk sie tego nauczycie, to bedziecie 1 ekipa w lidze Very Happy Gwarantuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smoke ksg
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 9
Registration date : 01/04/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Kwi 02 2007, 16:25

ja proponuje zebyscie sie skumali z kibicami z arki z pilki noznej i wspolni sie dopingowali na stadionie i na koszu....

a jak reszta publiki milczy to trzeba ich podkrecic Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tankista
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 134
Registration date : 21/11/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Kwi 02 2007, 16:47

smoke ksg napisał:
ja proponuje zebyscie sie skumali z kibicami z arki z pilki noznej i wspolni sie dopingowali na stadionie i na koszu....

a

to chyba odpada bo Arka ma kilka kos z innymi klubami np. ze Śląskiem i jak np. KK Kagera przyjedzie do Wrocławia to można spodziewać się lania silent
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
borek_AG
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pon Kwi 02 2007, 16:51

Tankista napisał:
smoke ksg napisał:

a

to chyba odpada bo Arka ma kilka kos z innymi klubami np. ze Śląskiem i jak np. KK Kagera przyjedzie do Wrocławia to można spodziewać się lania silent

No i to bardzo prawdopodobne Very Happy Takze miejcie to na wzgledzie. Jestescie z Gdyni, a to zobowiazuje. Jak nie Was, to innych Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Kwi 04 2007, 00:26

nie wiem co wy macie z tym mieszaniem dyscyplin. ja jak ide na kosza to ide na kosza i dopinguje drużynę koszykówki. A to że w Gdyni są także drużyny piłkarskie to mnie w momencie bycia na Kagerze nie interesuje. A jak ktoś nie umie tego rozdzielić to niech nie chodzi na koszykówki i tyle. Przykładowo do Ciebie kolego z Górnika - Arka ma dwie drużyny i juniorów, takze jest bardzo dużo czasu i okazji, żeby spotkać się z jej kibicami i na prawdę nie trzeba robić tego na Kagerze, który przypominam z piłką nie ma nic wspólnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
sancto
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 46
Registration date : 21/02/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Kwi 04 2007, 00:52

Żuraw dobrze gada Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.foto-kagergdynia.w8w.pl
chromer
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 13
Registration date : 19/03/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Kwi 04 2007, 08:21

kiedys tez chodzilem na Arke ale tyle sie tam naogladalem zadym, samych bluzgow ( w szczegolnosci na sedziów) i jeszcze do tego ta cala afera korupcyjna fakt ze fanatycy Arki z sektora pod zegarem świetnie kibicuja ale jednak wole kosza i oczywisscie Kager wiec tez nie jestem za tym zeby te dwie dyscypiliny byly mieszane bo to troche wedlug mnie bezsensu kibice Arki zawsze beda kibicowac Arce a my bedziemy Kagerowi. Chce pokreslic ze mimo tego wszystkiego co wypisalem wyzej o Arce nadal jej kibicuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Kwi 10 2007, 20:08

Ja wole kosza bo tam bezpieczniej Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
chromer
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 13
Registration date : 19/03/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Czw Kwi 12 2007, 20:36

tzn. na arce tez w niektorych sektorach jest spokojnie( a nawet bardzo) ale na koszu zdecydowanie lepsza atmosfera itd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arturmistrz
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 8
Registration date : 24/10/2006

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Pią Kwi 13 2007, 12:46

Oj tak rzeczywiście lepsza atmosfera na koszu<lol>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
wobobobo
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 1
Registration date : 31/03/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Wto Maj 08 2007, 21:47

chromer napisał:
tzn. na arce tez w niektorych sektorach jest spokojnie( a nawet bardzo) ale na koszu zdecydowanie lepsza atmosfera itd.

oj to wy chyba nigdy nie byliscie na meczu Arki... atmosfera jest o wiele lepszna na Zegarze niz u was... na hali jest jeden wielki rwetes, czasami wasz "doping" to jedna wielka porazka...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kawosz
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 6
Registration date : 07/02/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sob Cze 02 2007, 18:48

eche
ludzie nie zalamujcie mnie.
wasi wielcy hools napadli na piknikow z energi czarnych slupsk.Pozabierali szaliki dzieciakom i dziewczynom. Dlatego mysle ze jak arka kiedys sie zagubi w słupsku to tez dostanie oklep.
kager moze przyjechac spokojnie bo my w przeciwnienstwie do waszych "hoolsow" nie ruszamy matek z dziecmi.

Pozdro dla Kumatych

P.S Ciekawe ilu kozakow z z areczki przyjedzie do Słupska w przyszlym sezonie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
smoke ksg
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 9
Registration date : 01/04/2007

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   Sro Cze 27 2007, 00:37

zacznij dziecko rozrozniac hoolsow od ultrasow.... poza tym mieszanie dyscyplin nie ma nic wspolnego... chociaz u nas Gornik jest jeden u was nie ma Arki w kosza...a szkoda a szkoda...jestem tylko ciekaw czy jak Gornik przyjedzie do Kagera, czy nasi przyjaciele z Arki sie stawia..<hmmm>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/   

Powrót do góry Go down

Wprowadzanie klimatów piłki nożnej na halę... :/
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4