IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Nie Kager a Viking!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 11:06

Kur... to moze bedziecie jeszcze krzyczec Bogdan Fota Bogdan Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 286
Registration date : 14/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:00

Jeżeli ów Bogdan da 2,5 mln złotych to mogę krzyczeć Smile Bo wiem, że robię to dla mojej drużyny i to tylko jej pomoże Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://vruk.deviantart.com
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:28

Krzyczymy Kager. Beż żartów Panowie, ale Vikinga niema i musicie się z tym pogodzic.Nie może byc tak, że grupka ludzi narzuca za okrzyk to co jej się podoba.

Kager Gdynia - tak krzyczymy na meczu, będzie to dobre dla klubu i dla nas samych. Więcej nic nie powiem. KMWTW. Ghost ty też sie dostosuj do tego.

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:33

Krzysiek napisał:
Krzyczymy Kager. Beż żartów Panowie, ale Vikinga niema i musicie się z tym pogodzic.Nie może byc tak, że grupka ludzi narzuca za okrzyk to co jej się podoba.

Kager Gdynia - tak krzyczymy na meczu, będzie to dobre dla klubu i dla nas samych. Więcej nic nie powiem. KMWTW. Ghost ty też sie dostosuj do tego.

A co Ty szefo jestes wszystkich?
Bliżej Ci do nie powiem kogo a nie do kogoś ,kto by miał rządzić ludźmi panie K.
Ja sie wybieram na mecz- ale tylko i wyłącznie w takim razie jako widz.
Żadnej aktywności z mojej strony nie będzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:36

W. napisał:
Krzysiek napisał:

Bliżej Ci do nie powiem kogo a nie do kogoś ,kto by miał rządzić ludźmi panie K.

I bardzo dobrze. Będziemy krzyczec Kager, zresztą nie będe Ci nic tłumaczył. Możesz iśc na balkon tam jest miejsce dla Ciebie Smile

W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:45

Krzysiek napisał:
W. napisał:
Krzysiek napisał:

I bardzo dobrze. Będziemy krzyczec Kager, zresztą nie będe Ci nic tłumaczył. Możesz iśc na balkon tam jest miejsce dla Ciebie Smile

Nie tłumacz mi ,bo pierdzielisz facet bzdury. Mam nadzieje ,że w przyszłym roku Viking zmieni sponsora - wtedy zmieni sie i Twój repertuar i będzie przynajmniej zabawnie jak sam będziesz gdzieś tam sobie siedział.

Poza tym czemu w I lidze ,gdy drużyna oficjalnie nazywała się już Kager ,krzyczałes na meczach Viking - a ganiłeś za używanie 'poprawnej' nazwy? Czyżbyś teraz grał pod publiczkę?

No i kim Ty jesteś ,żeby zarządzać co ludzie mają krzyczec na meczach?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:48

Ja jestem za Kager!

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 20 2006, 19:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:52

W. napisał:
Krzysiek napisał:
W. napisał:
Krzysiek napisał:

Nie tłumacz mi ,bo pierdzielisz facet bzdury. Mam nadzieje ,że w przyszłym roku Viking zmieni sponsora - wtedy zmieni sie i Twój repertuar i będzie przynajmniej zabawnie jak sam będziesz gdzieś tam sobie siedział.

Poza tym czemu w I lidze ,gdy drużyna oficjalnie nazywała się już Kager ,krzyczałes na meczach Viking - a ganiłeś za używanie 'poprawnej' nazwy? Czyżbyś teraz grał pod publiczkę?

Nie przypominam sobie jakoś abym kogoś ganił za nazwe Kager.
Zresztą nieraz głupio się czułem krzycząc Viking przy nazwie drużyny KAGER GDYNIA.
Ja krzycze Kager i kropka. Osoby chętne do takie dopingowania też się znajdą więc się nie bój.A jeżeli chcesz krzyczec Viking to zmień trybune bo nie zdziwie się jeżeli niedługo niektórzy nie dostaną biletów za kosz a może i bębna.

Blazej_AGD
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 46
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:56

oooo lewan co sie stało ze juz niebedziesz krzychal Viking !!??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:57

Liczy się drużyna, a nie nazwa. Nazwa nic nie znaczy - nie liczy się co krzyczysz, ale komu krzyczysz Smile Krzycząc "viking" nikomu nie pomagamy, no chyba tylko garstce rumian pamiętających jeszcze Vikinga Rumia. Ważne jest dobro drużyny - i dla dobra drużyny będę krzyczał Kager. Co oczywiście nie oznacza, że należy zrezygnować z Vikinga.
Jak to mówią: nie gryzie się ręki, która Cię karmi" Wink
Powrót do góry Go down
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:58

Blazej_AGD napisał:

Nie będe krzyczał Viking bo tak się drużyna nie nazywa.
A nie chce aby sponsor sobie poszedł a my byśmy wylądowali w 2 lidze.
Klub nazywa się KAGER Gdynia.

A 90% osób na hali nigdy nie słyszało o Vikingu.
Więc jak to ghost powiedział, kto krzyczy Viking niech idzie na balkon od następnego meczu a na Turowie brak dopingu.

W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 18:59

Krzysiek napisał:
W. napisał:
Krzysiek napisał:
W. napisał:
Krzysiek napisał:

Nie przypominam sobie jakoś abym kogoś ganił za nazwe Kager.
Zresztą nieraz głupio się czułem krzycząc Viking przy nazwie drużyny KAGER GDYNIA.
Ja krzycze Kager i kropka. Osoby chętne do takie dopingowania też się znajdą więc się nie bój.A jeżeli chcesz krzyczec Viking to zmień trybune bo nie zdziwie się jeżeli niedługo niektórzy nie dostaną biletów za kosz a może i bębna.

Straszysz mnie ,że nie dostanę biletów? Zastanów się jeszcze raz ,co piszesz. Poza tym zasugerowałeś ,że na balkonie siedzą 'gorsi' kibice - czyli coś Ci się tam przestawia pod kopułą widzę.
Jakoś nigdy wcześniej nie dzieliłeś się z nami swoimi refleksami jakobys się dziwnie czuł na meczach (poza tym ,że lubiłeś pokazać to i owo do różnych ludzi a później trzęsc portkami).
Bierz ,bierz ta swoją grupę ,którzy nagle po awansie stali się kibicami i krzyczcie sobie Kager. Szkoda ,że teraz takich jest więcej i Ci normalni niewiele będą mieli do powiedzenia.
Oczywiscie bez urazy dla tych nowych rozumnych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 19:03

Krzysiek napisał:
Blazej_AGD napisał:

Nie będe krzyczał Viking bo tak się drużyna nie nazywa.
A nie chce aby sponsor sobie poszedł a my byśmy wylądowali w 2 lidze.
Klub nazywa się KAGER Gdynia.

A 90% osób na hali nigdy nie słyszało o Vikingu.
Więc jak to ghost powiedział, kto krzyczy Viking niech idzie na balkon od następnego meczu a na Turowie brak dopingu.

Żal mi Ciebie. W zeszłym sezonie ,żeś nie gadał takich bzdury - teraz jednak za wszelką cene chcesz ,mieć jakieś śmieszne legitymacje członkowskie i liczysz ,ze sponsor w zamian za reklamę Ci to ułatwi.

Vruk ważny jest klub? My ,kibice jestesmy najważniejsi.
I to nieważne czy na koszu, siatce czy piłce nożnej - skurwić się można wszędzie tak jak i wszędzie można pozostac normalnym.

90% hali nie wie co to Viking? To niech się dowie! Co to za kibic, co nie wiem jak jego klub wyglądał 2,3 lata temu?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gutek
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 34
Registration date : 27/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 19:33

W. napisał:
Cytat :
Nie ważne kto teraz sponsoruje klub - ważna jest pierwotna nazwa
To w takim razie powinniście krzyczeć Spójnia Gdańsk!! Very Happy Bo tak właśnie pierwotnie nazywał się Wasz klub gdy w 1999 roku Prabucki reaktywował sekcje koszykówki w Spójni,dopiero później drużyna przeniosła się do Rumii i zmieniła nazwę na Viking.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maślak
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 18
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 19:59

prawde mowiac to rozumiem te Wasze bolaczki, bo sporo druzyn na koszu opiera sie w nazwie wylacznie o sponsora
U nas jak zapewnie wiecie kiedys byl Provide, pozniej Nobiles
i teraz nie bede wymagal zeby ktos na Anwilu krzyczla Nobiles, bo skoro ktos wychowal sie na obecnej nazwie nie ma sensu go zmuszac...
z 2 strony nie macie jakies historycznej nazwy jak Slask czy Polonia, zeby az tak sie tym przejmowac...
u nas gdy zmieni sie sponsor i nazwa to zapewne odejdziemy od dopingu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 20:04

Dopowiem też, że mam dosyc burdlu na meczach. Jakieś papierki jako konfetti itp.

Nie będe robił dziecinady. wole krzyczec Kager i dostac od klubu możliwośc kibicowania w pełni profesjonalnym klubie kibica a nie krzyczec Viking i miec możliwośc odejścia sponsora.
Jak chcecie mogą byc 2 młyny.Tylko gdzie będzie więcej ludzi?
W profesjonalnym KK czy w nieformalnej grupce dopingującej?

I zapewniam Was, że klub ma powoli dosyc naszych okrzyków Viking i się im wcale nie dziwie.
Chociażby ta organizacja dopingu jak rzucanie przez niektórych pociętych gazet Neutral
Formalny KK posiada regulamin.
Niechce siedziec w grupie ludzi krzyczących wulgaryzmy na meczach.Bo o czym to świadczy? Przypominam zeszły sezon i Zastal ( siódemka to pedał oraz ruszcie dup* do innych ludzi).
Zresztą mówcie co chcecie.Możecie mówic że się sprzedałem ale mnie to nie obchodzi.

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 20 2006, 20:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
maślak
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 18
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 20:07

obstawiam za nieforalna grupka kibicowska tak jak bylo u nas Smile
a sponsor bankowo Ci nie odejdzie z powodu ze kibice nie krzykna jego nazwy...

i tak poza tematem: a co traktujesz jako konfetti?

MOD: pocięte papierki do rzucania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 20:11

A no właśnie W. Ja chodzę na mecze z jednego, prostego powodu - żeby dostarczyć swojemu zmęczonemu życiu trochę radochy i emocji Smile No i przy okazji swoim dopingiem wspomóc drużynę mojego rodzinnego miasta. I w dalszym ciągu uważam, że większą ilość rozrywki i emocji może dostarczyć mi tylko większy sukces Kagera - proste. Dlatego też uważam, że klub jest ważniejszy od kibiców. I ja kibicuję nie dla siebie, ale dla klubu. Proste? Proste Smile
Powrót do góry Go down
Gumisieq
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Male
Liczba postów : 61
Registration date : 20/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 21:29

Ja tam jestem za KAGER ale i tak najwarzniejsze jes by wygrali wiec dopingujmy ich z calych sil
KAGER GDYNIA !!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Żuraw
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 222
Registration date : 20/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 22:01

Gdy byłem dziś po bilet rozmawiałem z ludzim z zarzadu. Po pierwsze zero papierków, serpentyn itp bo do klubu przyszło pismo od PZK. Po drugie klub namawia do dopingowania słowami Kager i tak powinnismy krzyczeć.

Nie wiem jak reszta ja Viking krzyczal nie będe.

Do zobaczenia na meczu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 22:03

Kolejni którzy są za Kagerem!!!

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 20 2006, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PIORO11
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 4
Registration date : 25/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 22:12

TYLKO VIKING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kibicujcie sobie waszym klakierom!! Doskonale widać, jak łatwo można się skurwić tylko po to żeby dostać kasę !!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Weronikaaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 15
Registration date : 08/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pią Paź 20 2006, 22:26

A ja nie mam zamiaru krzyczeć Kager , wole już zostać jednym z pikników !!

I co Lewuś zrobisz jak za rok np albo za 3 zmieni się sponsor?? Będziesz nowego dopingował??

Żenada.
I przypomnij sobie jak rok temu kiedy dosiadłam się do was z Anią i Kamilem tłumaczyłeś mi właśnie Ty czemu krzyczycie Viking a nie Kager !! Już zapomniałeś??
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vruk
Klub Kibica
Klub Kibica

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Sob Paź 21 2006, 00:07

Gdzie się przyjęła nazwa Viking? W Rumi? Ale drużyna jest w Gdyni! Był kiedyś Viking? Ale od dwóch lat jest Kager. Nie chcecie kibicować producentowi części zamiennych, to nie macie komu kibicować! Bo nie byłoby tej drużyny w ekstraklasie, gdyby nie ta firma. Tacyście mądrzy, bo w zeszłym sezonie bilety mieliście za darmo - zobaczymy ilu z Was, wiernych Vikingowców, będzie teraz przychodzić na mecze... Nie podoba Wam się Kager? Zróbcie zrzutę na budżet dla drużyny, skoro pieniądze od Foty Wam tak nie pasują...
Powrót do góry Go down
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Sob Paź 21 2006, 10:12

Weronikaaa napisał:
A ja nie mam zamiaru krzyczeć Kager , wole już zostać jednym z pikników !!

I co Lewuś zrobisz jak za rok np albo za 3 zmieni się sponsor?? Będziesz nowego dopingował??

Żenada.
I przypomnij sobie jak rok temu kiedy dosiadłam się do was z Anią i Kamilem tłumaczyłeś mi właśnie Ty czemu krzyczycie Viking a nie Kager !! Już zapomniałeś??

Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają.
Nie będe krzyczał Viking i kropka.Krzyczcie sobie Viking jeśli chcecie nikt Wam nie zabrania, ale czemu akurat na mnie ciągle najeżdzacie?
Jakbym był wszystkiemu winien. Dostosowuje się do prośby klubu i tyle.Nie krzycze Viking.Będe krzyczał Kager wraz z innymi osobami, które znajdą się do tego.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   

Powrót do góry Go down

Nie Kager a Viking!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next