IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Nie Kager a Viking!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Krzysiek
trener
trener

Male
Liczba postów : 894
Registration date : 09/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:22

Jednak nie mój ostatni post w tym temacie.
Jest już pozamiatane co będzie słychac na meczach Kagera I love you

Zobacz profil autora http://kager.activebb.net
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 41
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:40

Mimo, że jestem nowy, to popierałem walkę o nazwę VIKING. Jednak już po pierwszej kwarcie dzisiejszego spotkania zauwazyłem, że będzie to walka z wiatrakami. Ja nie jestem tak przywiązany do tego klubu, tak więc proszę prawdziwych kibicow Vikinga o zrozumienie. Wy walczcie dalej, bo tak jak to dzisiaj powiedział Ghost: "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". Pozdrawiam i życzę w powodzenia. Będę trzymał za Was kciuki chłopaki, jednak będę dopingował drużynę... POWODZENIA! I wybaczcie...
Tak więc... Kager Gdynia... Kager... Neutral
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.orletareda.fora.pl
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:47

TOMEK nie masz co wybaczac, zreszta tak samo jak ja Very Happy, mi tez bardziej pasuje VIKING, ciezko mi bedzie krzyczec KAGER, chociaz tak jak ty jestesm NOWY Very Happy, GHOST, walcz dalej, ale zostales tylko ty i PIORO bodajze, ja nie walcze juz tak bardzo bo to raczej nie ma szans ;/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:49

Częśc osób podjęło decyzję o tym ,by zaprzestać na meczach w ogóle dopingować - ja się sprzedawac nie będę dla lepszej organizacji.
Koszykarzy niektórych rozumiem ,że krzyczą Kager na początku spotkania - my jestesmy jednak kibicami ,którzy są... najważniejsi. Nie sponsor żaden.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:51

W. napisał:
Częśc osób podjęło decyzję o tym ,by zaprzestać na meczach w ogóle dopingować - ja się sprzedawac nie będę dla lepszej organizacji.
Koszykarzy niektórych rozumiem ,że krzyczą Kager na początku spotkania - my jestesmy jednak kibicami ,którzy są... najważniejsi. Nie sponsor żaden.

Z przykrościa stwierdzam ze SPONSOR też :/ :/

Podpis zostaje na pamiątke Very Happy
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:52

Wojtek_Reda napisał:
W. napisał:

Z przykrościa stwierdzam ze SPONSOR też :/ :/

Podpis zostaje na pamiątke Very Happy

A co to kibice są dla sponsora?

Pytanie do Kagerowców: załóżmy ,że drużyna spada i zmienia nazwę na inną. Co krzyczycie na meczach?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 21:55

Ale sponsor daje kase i chce zeby kibice spiewali na trybunach KAGER:/
takie życie
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:04

Wojtek_Reda napisał:
Ale sponsor daje kase i chce zeby kibice spiewali na trybunach KAGER:/
takie życie

Komu daje kase? Koszykarzom! Klubowi a nie kibicom!
A jezeli ktoś dla korzyści materialnych będzie chciał śpiewac na trybunach Kager - to znaczy ,że się sprzedał.
Jeżeli uważa ,że to jest słuszne -jest w błędzie.

Poza tym czy Wy ludzie (niektórzy pisza ,ze interesują się sportem od lat) myślicie ,że sponsor drużyny odejdzie jeżeli kibice będą śpiewali na trybunach Viking? Przecież jemu chodzi tylko o to ,że zarobić i tyle.

Szkoda ,że ghost nie może się wypowiadac już na forum - powoli opozycja zanika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:20

Ghost może się wypowiadac na forum.
Został odbanowany, najwidoczniej niema zamiaru już tu pisac.
Druga sprawa czemu Pan W. sieje taki zamęt na forum a na meczach nie bywa tongue

W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:29

Krzysiek napisał:
Ghost może się wypowiadac na forum.
Został odbanowany, najwidoczniej niema zamiaru już tu pisac.
Druga sprawa czemu Pan W. sieje taki zamęt na forum a na meczach nie bywa tongue

Dzięki za informacje - z drugiej strony wcale sie panu M. nie dziwie.
Racja -w tym sezonie nie byłem jeszcze na Vikingu- z przyczyn ode mnie niezależnych. Ale to chyba nijak ma się do tego tematu prawda? Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:30

Ghostowi przejdzie Foch na 100%, ja bym nie wytrzymał długo Very Happy:D, napewno juz nie dlugo zacznie Kagerowac, jemu to prrzychodzi najciezej, a ja z GHOSTEM we dwoch nie bedziemy spiewac VIKING, wiec bede spiewał KAGER, i mysle ze GHSOT tez niedlugo zacznie Very Happy:D, mam taka nadzieje.
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:36

Wojtek_Reda napisał:
Ghostowi przejdzie Foch na 100%, ja bym nie wytrzymał długo Very Happy:D, napewno juz nie dlugo zacznie Kagerowac, jemu to prrzychodzi najciezej, a ja z GHOSTEM we dwoch nie bedziemy spiewac VIKING, wiec bede spiewał KAGER, i mysle ze GHSOT tez niedlugo zacznie Very Happy:D, mam taka nadzieje.

Zastanów się co piszesz.
Pomyśl, przeczytaj i napisz jeszcze raz.
Myslę i mam nadzieje ,że zarowno Ghostowi, Piorowi jak i kilku innym osobom nie przejdzie.
Teraz Krzysztofie zlewasz to ,że kilka osób nie chce krzyczeć Kager - bo masz innych chętnych. Ale zobaczymy ilu z nich zostanie gdy przestanie się powodzić. Widzę, że pamiec masz krótką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
VG
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 6
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 22:59

i co tam sprzedawczyki?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Nie Paź 22 2006, 23:02

VG napisał:
i co tam sprzedawczyki?

A dobrze dobrze, co ty taki troskliwy:D
Powrót do góry Go down
krecikn
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 3
Registration date : 09/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 14:57

Witam wszystkich! Chciałbym wyrazić swoje zdanie w tej dyskusji. Na mecze Naszej drużyny chodzę od poprzedniego sezonu i było dla mnie sprawą naturalną, że grupka najwierniejszych kibiców nie wykrzykuje na meczu nazwy sponsora, tylko nawiązuje do tradycji, z którą się utożsamiają, niekoniecznie najstarszej. Jako nowy kibic nie musiałem czuć się związany z nazwą Viking Rumia/Gdynia, jednakże z szacunku do tych osób, które jako jedyne organizowały doping, krzyczałem to razem z nimi i dzisiaj czuję się w pewnym sensie związany z tą nazwą. Nie rozumiem opinii osób, które uważają, że mamy krzyczeć Kager tylko dlatego, że jesteśmy w DBL. Dlaczego nikt nie mówił o tym rok temu w I lidze, kiedy Kager również był sponsorem? Wychodzi na to, że kibice, którzy zaczynają dopiero przychodzić na mecze nie uznają grupy najwierniejszych kibiców. Kager nie dlatego jest sponsorem, żeby ludzie krzyczeli jego nazwę na meczach, chodzi przede wszystkiem o reklamy na bandach, strojach, w mediach itd. Czy mamy zmienić doping, tylko dlatego, że większa część kibiców nie wie o co chodzi z Vikingiem? To że nazwa ma tylko kilka lat, nie znaczy, że powinniśmy z niej łatwo zrezygnować. Chciałbym, żeby za 30 lat wciąż funkcjonowała ta nazwa i większość kibiców znała początki swojego klubu. Według mnie w ten sposób tworzy się historię, a nie zmieniając co kilka lat nazwę. Szczerze mówiąc wolę oglądać I czy II ligę i nie krzyczeć nazwy sponsora, I i II liga jest dla mnie równie ekscytująca jak ekstraklasa. W poprzednim sezonie czułem o wiele lepszą atmosferę na meczach, pomimo tego, że przychodziła nieliczna grupa kibiców. Na wielu stadionach/halach wykrzykuje się nazwy, które nie funkcjonują oficjalnie, ale z którymi kibice się związani. Argument, że Viking to wyraz obcego pochodzenia jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, jest to również nazwa własna, jeśli pisana jest dużą literą. Zdaję sobie sprawę, że władze klubu nie widzą powodu, dla którego mieliby wspierać funkcjonowanie starej nazwy, a nowi kibice, których jest większość, nie będą krzyczeć Viking. Mam tylko nadzieję, że za kilka lat nie będzie kolejnej zmiany nazwy. Pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
jaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 8
Registration date : 12/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 15:59

Ja chodze od zeszlego sezonu na mecze i dla mnie Kager to Kager a nie Viking. Przykro to mówić ale taka jest prawda. Jeszcze nigdy nie użyłam nazwy Viking. Bylam zdziwiona w zeszlym roku jak nagle uslyszalam Viking i pomyslalam sobie co jest grane. Oczywiscie szanuje kibicow, którzy dopingują krzycząc Viking. Ale nie możecie oczekiwać tego od Wszystkich. Sami dobrze wiecie, że nie wszyscy wiedzą czemu krzyczycie (dopingujecie) Viking a nie Kager. Może dlatego też ludzie nie przyłączają sie do dopingu bo dla nich jak dla większości obecnie chodzących na mecze to jest Kager a nie Viking. Rozumiem Wasze przywiązanie do nazwy Viking i jeszcze raz szacunek dla Was za to. Ale wydaje mi się wręcz jestem o tym przekonana, że jest to walka z wiatrakami. Niestety dla Was.

Kager Gdynia Kager Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 16:07

Pomyslcie czy Nasi Koszykarze wiedza wogole o co chodzi czy krzyczeniem VIKING ??? Chyba NIEEEE, moze Karaś, Ratajczak czy Malczyk, no i trener, a reszta nie ma pojecia, KAGER TO KAGER, VIKING RUMIA BYL W 2 LIDZE, od paru dobrych lat juz jest KAGER Very Happy
Powrót do góry Go down
P
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 4
Registration date : 21/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 16:16

krecikn napisał:
Witam wszystkich! Chciałbym wyrazić swoje zdanie w tej dyskusji. Na mecze Naszej drużyny chodzę od poprzedniego sezonu i było dla mnie sprawą naturalną, że grupka najwierniejszych kibiców nie wykrzykuje na meczu nazwy sponsora, tylko nawiązuje do tradycji, z którą się utożsamiają, niekoniecznie najstarszej. Jako nowy kibic nie musiałem czuć się związany z nazwą Viking Rumia/Gdynia, jednakże z szacunku do tych osób, które jako jedyne organizowały doping, krzyczałem to razem z nimi i dzisiaj czuję się w pewnym sensie związany z tą nazwą. Nie rozumiem opinii osób, które uważają, że mamy krzyczeć Kager tylko dlatego, że jesteśmy w DBL. Dlaczego nikt nie mówił o tym rok temu w I lidze, kiedy Kager również był sponsorem? Wychodzi na to, że kibice, którzy zaczynają dopiero przychodzić na mecze nie uznają grupy najwierniejszych kibiców. Kager nie dlatego jest sponsorem, żeby ludzie krzyczeli jego nazwę na meczach, chodzi przede wszystkiem o reklamy na bandach, strojach, w mediach itd. Czy mamy zmienić doping, tylko dlatego, że większa część kibiców nie wie o co chodzi z Vikingiem? To że nazwa ma tylko kilka lat, nie znaczy, że powinniśmy z niej łatwo zrezygnować. Chciałbym, żeby za 30 lat wciąż funkcjonowała ta nazwa i większość kibiców znała początki swojego klubu. Według mnie w ten sposób tworzy się historię, a nie zmieniając co kilka lat nazwę. Szczerze mówiąc wolę oglądać I czy II ligę i nie krzyczeć nazwy sponsora, I i II liga jest dla mnie równie ekscytująca jak ekstraklasa. W poprzednim sezonie czułem o wiele lepszą atmosferę na meczach, pomimo tego, że przychodziła nieliczna grupa kibiców. Na wielu stadionach/halach wykrzykuje się nazwy, które nie funkcjonują oficjalnie, ale z którymi kibice się związani. Argument, że Viking to wyraz obcego pochodzenia jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, jest to również nazwa własna, jeśli pisana jest dużą literą. Zdaję sobie sprawę, że władze klubu nie widzą powodu, dla którego mieliby wspierać funkcjonowanie starej nazwy, a nowi kibice, których jest większość, nie będą krzyczeć Viking. Mam tylko nadzieję, że za kilka lat nie będzie kolejnej zmiany nazwy. Pzdr

Mądre słowa,lecz debile typu lewan itp nie zajarzą tego co napisałeśSmile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
piotr_sopot
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 8
Registration date : 22/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 17:01

Wojtek_Reda napisał:
Pomyslcie czy Nasi Koszykarze wiedza wogole o co chodzi czy krzyczeniem VIKING ??? Chyba NIEEEE, moze Karaś, Ratajczak czy Malczyk, no i trener, a reszta nie ma pojecia, KAGER TO KAGER, VIKING RUMIA BYL W 2 LIDZE, od paru dobrych lat juz jest KAGER Very Happy

a myślisz że wiedzą co to znaczy-DO BOJU,TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ itd.

to nie jest żaden argument.Powiem tak pierwszy raz słysze taką głupote !! Sponsor płaci i karze krzyczeć Kager ;/;/ Ludzie na meczach w całej Polsce krzyczą nazwe klubu a nie sponsora !!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 17:25

Klub nazywa się Kager Gdynia!!!
I 5 - 6 osób nie potrafi tego pojąć.
Sam krzyczałem Viking, ale postanowiłem, że tak nie pasuje i krzycze Kager. Zresztą dużo w tym temacie się wypowiedziałem na ten temat m.in. że taka jest prośba klubu itp itd.
Tak będzie lepiej dla wszystkich.

W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 17:34

Krzysiek napisał:
Klub nazywa się Kager Gdynia!!!
I 5 - 6 osób nie potrafi tego pojąć.
Sam krzyczałem Viking, ale postanowiłem, że tak nie pasuje i krzycze Kager. Zresztą dużo w tym temacie się wypowiedziałem na ten temat m.in. że taka jest prośba klubu itp itd.
Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Nie dla wszystkich a dla sponsora ,któremu będziemy robić reklamę.
Czy myslisz ,że gdyby teraz Prokom 'usunął' z nazwy Arka Gdynia pierwszy człon i zespół nazywałby się Prokom Gdynia to czy kibice przyjęli by taką nazwę?
Ch.. ze sponsorem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 17:49

Arka - klub z ponad 70 letnią historią.
Niema porównania do naszych 6 lat.

Klub Viking Rumia (Stowarzyszenie Viking) wywodzi się w prostej linii ze Spójni Gdańsk gdzie po zawieszeniu działalności sekcji koszykarskiej Panowie Grzegorz Ignatowski oraz Adam Prabucki (trener Vikinga od pierwszego sezonu, wcześniej trener TV Laningen Niemcy; GKS Wybrzeże Gdańsk; Fota Porta Gdynia - Mistrzostwo Polski kobiet) postanowili ją reaktywować pod nową, znaną każdemu przeciętnemu Rumianinowi nazwą.

Pierwszy sezon pod nową nazwą drużyna Vikinga Rumia rozegrała na przełomie lat 2000/2001.

W roku 2004 drużyna zmieniła nazwe na Kager Gdynia

Masz jasno napisane: Viking to reaktywowana drużyna Spójni Gdańsk, która zmieniła nazwe na Viking a następnie po przeniesieniu do Gdyni na Kager.
4 lata tylko istniała pod nazwą Viking.Natomiast niedługo będziemy mieli trzeci rok z Kagerem Smile

Jesteście po prostu uparci. Zmiana miasta, zmiana nazwy.

W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 17:58

Za czasów Spojni Gdańsk ruch kibicowski nie istniał.
Ruszył się on dopiero od czasów powstania Vikinga Rumia/Vikinga Gdynia - do tej nazwy czujemy przywiązanie, temu klubowi kibicujemy - nawet jeśli ktos ,kto przyszedł z pieniędzmi zażądał zmiane nazwy na Kager.
W zeszłym sezonie mówiłes to samo - więc teraz czemu nie potrafisz się przyznać do sprzedania się?
Widzisz nie przyczepiam się do Twojej hordy ,bo oni w zeszłym roku (a przynajmniej wielu z nich) nie wiedziało ,co to Viking (czy też Kager).

Tradycja jest tradycją - kure... jest kure... i tyle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
krecikn
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 3
Registration date : 09/10/2006

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 18:09

Póki na meczach znajdzie się chociaż kilka osób pamiętających o Vikingu, to będę z nimi kibicował używając tradycyjnej nazwy, Kager też mogę od czasu do czasu krzyknąć, nic mi się od tego nie stanie...Pzdr dla normalnych
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Krzysiek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Nie Kager a Viking!   Pon Paź 23 2006, 18:13

Ruch kibicowski powstał w Gdyni.

Sponsored content