IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Zaloguj  Strona OficjalnaStrona Oficjalna  

Share | 

Kłótnia kibiców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Damian
Fanatyk
Fanatyk

Male
Liczba postów : 340
Registration date : 23/10/2006

PisanieTemat: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 21:10

Hmmm więc jest maly problem, ponieważ ta mala grupka kibicow,
ktorzy tak sie uparli na wiking stwozyli wlasne forum i piszą na nim
bardzo obrazliwe dla nas i cheerleaderek rzeczy obrzucając nas
blotem i przezwiskami. Kibice Kagera nie maja nic do nich wg mnie
kibicujemy tej samej druzynie jednak nie chcialbym zeby wynikly
przykrosci podczas meczu (transmitowanego w tv4), a z tego co wyczytalem
na tym forum :

www.vikinggdynia.fora.pl

oni szykują sie na cos w rodzaju wojny i bardzo mi sie to nie podoba.

W sumie wszystko byloby okay gdyby nie to ze jak wyczytalem strone tą
odwiedzaja inni kibice na przyklad sląska i po zadanym pytaniu

"tak przypadkiem trafiłem na waszą strone. Jestem kibicem WKS Śląska Wrocław.Gramy w kolejnej kolejce z wami Very Happy
Mam pytanie: ilu was średnio dopinguje i jak wyglada sprawa z dopingiem?"

dostaja odpowiedz:

"Śląsk: Jeszcze tydzień temu młyn był za koszem, średnio było 20 osob dopingujących. Teraz część osob się sprzedała, przyszli jacyś gowniarze i zrobili z młyna burdel i krzyczą nazwe sponsora. My się przenieśliśmy na balkon, a jest nas koło 10 osob tylko narazie."
"Unas sa dwie grupy kibicow. Prawdziwi kibice z tradycjami nazywaja sie VIKINGOWCAMI a ci ktorzy za kase zrobia wszystko nazwali sie kagerowcami. "

jak jest ktos w stanie porozmawiac z nimi na spokojnie i dojsc do
porozumienia to bylbym wdzieczny bo do meczu dwa tygodnie jeszcze
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male
Liczba postów : 815
Registration date : 26/09/2006

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 21:18

Sa rowniez takie posty na ich forum, choc my o nich takich rzeczy jak oni o nas nie piszemy

Rysiu napisał: "bęben chyba idzie dla pipek bo nie będziemy mieli okazji jak go wziąć."
Ale niech się dzieci cieszą zabawką, ktorą i tak się nie potrafią obsługiwać

rowniez rysiu:"Prawie bym zapomnial bierzemy my beben czy dajemy go pedalom z kagera"

No i na koniec zacytuje post Tomka ktory nawet nie wiedzial o istnieniu takiego klubu jak KAGER, a co dopiero VIKING, na mecz z PROKOMEM poszedl po naszej namowie
"Zabrano nam klub, zabrano miłośc. Niech ci co to zrobili w męczarniach giną!"
"Byliśmy, jesteśmy, bedziemy - VG"
"Pamiętaj, że dla dziwki sprzedać się to nie problem Wink"
"Wyjebane w dziwki "
"Ja mam pomysla aby namowic je zeby tez krzyczaly VIKING wtedy bedzie zrobiona siara tym sprzedajacym sie kurwom!! Twisted Evil"
"Teraz część osob się sprzedała, przyszli jacyś gowniarze i zrobili z młyna burdel i krzyczą nazwe sponsora."
"Prawie bym zapomnial bierzemy my bebedn
czy dajemy go pedalom z kagera"

Nastepne wycinki z forum VIKINGOW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zimek.go.pl
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male
Liczba postów : 41
Registration date : 07/10/2006

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:30

Wojtek, to byly propozycje transparentów, ja się Vikingiem nie czuję, ale ich popieram! Co do wyzwisk pod czyimkolwiek adresem, to robią to dwie osoby i już z nimi porozmawialiśmy. Także nie podpinaj pod to wszystkich.
TY TEŻ PIERWSZY MECZ ZALICZYŁEŚ Z PROKOMEM.
Jeszcze raz spróbujesz mnie oczerni na forum publicznym, porozmawiamy inaczej. wnoszę o ostrzeżenie dla użytkownika Wojtek_Reda. Trochę szacunku i kultury...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.orletareda.fora.pl
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:39

caly czas rozmawiamy inaczej na gg, :d, tak to prawda zaliczylem pierwszy mecz z prokome, tylko ze Wyniki KAgera sledze od 3 lat w internecie, i jeszcze jedna roznica jest miedzy nami: Ja jestem za Kagerem, bo na jak Viking gral w 2 lidze to nie sledzilem ich wynikow, ale wiedzialem o istnieniu tego klubu, a ty na meczu z TUROWEM z calych sil dopingujesz hmm... jednak KAGER, chyba nie zaprzeczysz, wiec to swiadczy tylko o tobie, ze na meczu z PROKOMEM dopingujesz VIKING, na nastepnym KAGER, a teraz VIKING, nie za szybko zmieniasz to zdanie
Powrót do góry Go down
Damian
Fanatyk
Fanatyk

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:41

Tomek a nie mozecie dac sobie juz z tym spokoj bo to jest bezcelowe?
rozumiem ze to moga byc pojedyncze osoby ale bez jaj przeciez to nie
jest nic wielkiego sam miales koszulke kagera i krzyczales caly mecz
kager i przeciez to zaden problem. Po za tym nikt nie chce robic nikomu
siary przed telewizja nie mozemy pozwolic by nasz klub (tak samo wasz
jak nasz) mial siare przez bezsensowne klotnie chyba sie ze mna zgadzasz
nie chce mi sie klocic wiecej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iras
Klub Kibica
Klub Kibica

Male
Liczba postów : 246
Registration date : 11/09/2006

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:46

Możecie już przestać się kłucić??? Question Exclamation Question
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:49

No to niech Vikingi na swoim Forum nie wypisuja takich rzeczy o nas kibicach KAgeru, a najgorsze jest to że owy Admin tamtego Forum sie podemnie podsszyl, zmienil mi w profiu podpis: AntyLEWAN!!! - taki mialem podpis <brawo>, czy to jest twoim zdaniem w porzadku??
Powrót do góry Go down
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 22:57

Dopingowałem Kager, bo sądziłem, że moja obecnoś w Waszych szeregach da jakąś korzyś VIKINGOM. Niestety tak się nie dzieje więc moge smiało okresli swoje poglądy. Nie ośmieszaj sie mały prowokatorze. PEACE.

P.S.
K**wa! Moderator, tnij ten temat!
Powrót do góry Go down
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:01

Tomek_Orleta napisał:
Dopingowałem Kager, bo sądziłem, że moja obecnoś w Waszych szeregach da jakąś korzyś VIKINGOM. Niestety tak się nie dzieje więc moge smiało okresli swoje poglądy. Nie ośmieszaj sie mały prowokatorze. PEACE.

P.S.

Hmm... jaką korzyść, poprostu dzialasz na dwa fronty i tyle
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male
Liczba postów : 172
Registration date : 10/09/2006

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:03

Wojtek_Reda napisał:
Tomek_Orleta napisał:

P.S.

Ciężko widze tam kolega z Redy myśli przed komputerem.
Jak się nie domyślasz, nie wiesz w czym sprawa to lepiej nic nie pisac aniżeli się osmieszać.
Ja jestem przeciw jakiemukolwiek wyzywaniu na necie - owszem uważam ,że zachowanie pewnych ludzi ,którzy krzyczą na meczach nazwę sponsora za nienormalne, ale nie będę wrzucał do ludzi na forach - szkoda mojej klawiatury - kto zrozumiał ,to zrozumiał i tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:06

A co wyzwisk to ,po czesci rozumiem osoby ,które używają wulgaryzmów - organizowały pierwszy doping ,oprawy na Olimpijskiej na meczach Vikinga a teraz nagle jedna z tamych osób zaczęła siać jakis ferment majac na celu profity z tego płynące. W takich przypadkach frustracja jest jak najbardziej uzasadniona (chociaż może cześci wyzwisk należało sobie oszczędzić).

Dwa obozy dopingujące?
Myślę ,że w Don Kichota nie ma się co bawić i walczyć z wiatrakami - po jakimś czasie znając życie zostanie tylko balkonowa loża szyderców. Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:09

W. napisał:
Wojtek_Reda napisał:
Tomek_Orleta napisał:

P.S.

Jak się nie domyślasz, nie wiesz w czym sprawa to lepiej nic nie pisac aniżeli się osmieszać.
Ja jestem przeciw jakiemukolwiek wyzywaniu na necie - owszem uważam ,że zachowanie pewnych ludzi ,którzy krzyczą na meczach nazwę sponsora za nienormalne, ale nie będę wrzucał do ludzi na forach - szkoda mojej klawiatury - kto zrozumiał ,to zrozumiał i tak.

Czemu uwazasz krzyczenie nazwy sponsora na nienormalne, to powiedz mi teraz jak sie nazywa klub, po powtarzam poraz kolejny gdzie jest napisane ze klub sie nazywa VIKING, a jak jestes przeciw wyzywaniu w necie to wejdz na FORUM VIKINGOW, ciekawe czy jestes za niepodszywaniem sie za jakies osoby w necie, niestety koledzy z Forum VIKINGA tylką to umią, bo ja uwazam za nienormlane zeby Moderatoer Forum wchodzil na moj profil i zmienial mi rzeczy w profilu, moj podpis brzmial : AntyLewan!!, Admin chcial mnie sklucic z krzyskiem, i takze tym podpisem przekazac ze ja jestem za VIKINGIEM, juz nie wspomne o wyzywaniu cheerlederek w moim imieniu co też nasapiło
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:14

Wojtek_Reda napisał:
W. napisał:
Wojtek_Reda napisał:
Tomek_Orleta napisał:

P.S.

Czemu uwazasz krzyczenie nazwy sponsora na nienormalne, to powiedz mi teraz jak sie nazywa klub, po powtarzam poraz kolejny gdzie jest napisane ze klub sie nazywa VIKING, a jak jestes przeciw wyzywaniu w necie to wejdz na FORUM VIKINGOW, ciekawe czy jestes za niepodszywaniem sie za jakies osoby w necie, niestety koledzy z Forum VIKINGA tylką to umią, bo ja uwazam za nienormlane zeby Moderatoer Forum wchodzil na moj profil i zmienial mi rzeczy w profilu, moj podpis brzmial : AntyLewan!!, Admin chcial mnie sklucic z krzyskiem, i takze tym podpisem przekazac ze ja jestem za VIKINGIEM, juz nie wspomne o wyzywaniu cheerlederek w moim imieniu co też nasapiło

Nie będe Ci po raz kolejny tłumaczył (większość z moich wypowiedzi tego dotyczy) dlaczego winniśmy śpiewać Viking a nie Kager - skoro nie czytasz tego, co inni piszą tylko skupiasz się na prowokacjach - nie mój problem. Baidolisz na forum Vikingów? Mówisz o obrażaniu, podszywaniu się - a pamiętasz jak jakiś (całkiem niedawny) czas temu podawałeś wszedzie link do forum ,na którym obrażano ,szydzono i podszywano się pod Lewana? Pamiętasz jaki byłeś zadowolony? Ciesz się ,że nie kopiuje tutaj Twoich tekstów wysyłanych do mnie, bo wyszedłbyś na hipokrytę i... szkoda słow.
Co do wytłuszczonych słów: Ty chcesz kogoś ,czegoś uczyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:17

Zacznijmy od tego ze to nie byly moje teksty dotyczace Lewana, tylko znalezione przeze mnie w sieci, a wiec to calkiem cos innego,
Powrót do góry Go down
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:18

W... Wchodzę z zamiarem wypowiedzenia się po raz ostatni w tym temacie, a widzę, że zrobiłeś to za mnie. Dzięki. cheers

Wojtek, mam tu wkleic nasza rozmowe na gg, gdzie jasno dawałeś do zrozumienia, że masz taką polewkę z Lewana, że brzuch Cię boli ze śmiechu? Czy oszczędzic Ci tego? Bez komentarza...

Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Paź 24 2006, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:19

Wojtek_Reda napisał:
Zacznijmy od tego ze to nie byly moje teksty dotyczace Lewana, tylko znalezione przeze mnie w sieci, a wiec to calkiem cos innego,

Ale byłeś cały w skowronkach czytając te fora, szydząc z kolegi - zresztą to nie moja sprawa ,tylko coś ,co powinniście wyjaśnić między sobą.
Ja się w to nie mieszasz- wykazałem tylko Twoją...obłudę i hipokryzje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:20

W. napisał:
Wojtek_Reda napisał:
W. napisał:
Wojtek_Reda napisał:
Tomek_Orleta napisał:

P.S.

Nie będe Ci po raz kolejny tłumaczył (większość z moich wypowiedzi tego dotyczy) dlaczego winniśmy śpiewać Viking a nie Kager - skoro nie czytasz tego, co inni piszą tylko skupiasz się na prowokacjach - nie mój problem. Baidolisz na forum Vikingów? Mówisz o obrażaniu, podszywaniu się - a pamiętasz jak jakiś (całkiem niedawny) czas temu podawałeś wszedzie link do forum ,na którym obrażano ,szydzono i podszywano się pod Lewana? Pamiętasz jaki byłeś zadowolony? Ciesz się ,że nie kopiuje tutaj Twoich tekstów wysyłanych do mnie, bo wyszedłbyś na hipokrytę i... szkoda słow.
Co do wytłuszczonych słów: Ty chcesz kogoś ,czegoś uczyć?

A ty czego?? sorry ze ja baidole
Powrót do góry Go down
Tomek_Orleta
Zbanowany
Zbanowany

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:21

Czepiłeś się jednej jedynej literówki, podczas, gdy Twoje posty są pełne błędów. Zastanów się nad tym...
Powrót do góry Go down
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:23

To W. pierwszy zaczal sie czepiac, a że pisze szyko i nie patrze na błędy, to tez przytoczyłem bład p. W.
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:23

Do powyższego: Moje wytknięcie Twoich pomyłek językowo - gramatycznych było jedynie dodatkiem do wcześniejszych argumentów ,których brakuje w Twojej wypowiedzi - jedynie tyle masz do napisania?
Widac ,że aby prowadzić polemikę na normalnym poziomie trzeba miec godnego do tego oponentna - w Twojej osobie go nie widzę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
jaa
Pierwszy raz na meczu
Pierwszy raz na meczu

Liczba postów : 8
Registration date : 12/10/2006

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:24

Ta cała Wasza kłótnia przestaje być zabawna. Grupa "Vikingowców" zachowuje się jak banda smarkaczy. Tak było jak byliśmy w pierwszej lidze i jest tak nadal niestety. Krzyczą Viking a ubierają koszulki Kagera i gdzie w tym logika?!

KAGER GDYNIA KAGER Basketball
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wojtek
trener
trener

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:25

W. napisał:
Do powyższego: Moje wytknięcie Twoich pomyłek językowo - gramatycznych było jedynie dodatkiem do wcześniejszych argumentów ,których brakuje w Twojej wypowiedzi - jedynie tyle masz do napisania?
Widac ,że aby prowadzić polemikę na normalnym poziomie trzeba miec godnego do tego oponentna - w Twojej osobie go nie widzę.
Jak nie to co tu jeszcze robisz, my za wejscie na wasze Forum dostajemy od razu bana Very Happy, tam se podyskutuj, bo tam jest poziom duzo wyzszy, tam to dopiero jest dyskusja na twoim poziomie
Powrót do góry Go down
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:26

jaa napisał:
Ta cała Wasza kłótnia przestaje być zabawna. Grupa "Vikingowców" zachowuje się jak banda smarkaczy. Tak było jak byliśmy w pierwszej lidze i jest tak nadal niestety. Krzyczą Viking a ubierają koszulki Kagera i gdzie w tym logika?!

KAGER GDYNIA KAGER Basketball

Celem tej kłótni nie było rozbawienie nikogo ,więc nie wiem o czym piszesz.
Co do koszulek to była troche inna sprawa -chodziło o to ,by wszyscy ,którzy chcieli krzyczec na meczach byli ubrani podobnie i tyle. Nikt do treści koszulek większej wagi chyba nie przywiązywał.

Pozdrawiam również. Popatrz na swoich teraz kolego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Damian
Fanatyk
Fanatyk

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:30

ogolnie wszyscy są smieszni ja wiem jedno ze dopoki bede z adamem
na tych meczach dopoty "KAGER - GDYNIA" nie ucichnie. Chcecie mozemy
pokrzyczec kager viking gdynia nie robi byle bysmy wygrywali i do przodu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
W.
Piknik
Piknik

Male

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   Wto Paź 24 2006, 23:34

Damian napisał:
ogolnie wszyscy są smieszni ja wiem jedno ze dopoki bede z adamem
na tych meczach dopoty "KAGER - GDYNIA" nie ucichnie. Chcecie mozemy
pokrzyczec kager viking gdynia nie robi byle bysmy wygrywali i do przodu

Wszyscy? Więc i Ty. Czyżby jakieś rozdwojenie jaźni? Cool
Poza tym ile czasu już chodzicie na mecze? Pytam z ciekawości?
Moze być PW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kłótnia kibiców   

Powrót do góry Go down

Kłótnia kibiców
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next